05 Aralık 2022 Pazartesi

Isparta'da sabah namazı camii doldu taştı

Isparta'da sabah namazı camii doldu taştı

Patlayan pil gözünü bu hale getirdi

Patlayan pil gözünü bu hale getirdi

DOMİNİK’TE BİR ISPARTALI

DOMİNİK’TE BİR ISPARTALI

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Aren Çorba hizmette

Aren Çorba hizmette

Isparta

Aren Çorba görkemli bir açılış ile Isparta’da hizmete başladı.

27 Çeşit çorba, sulu yemek çeşitleri ve bol meze ikramlarıyla Kafeler Caddesinde açılan Aren Çorba çok sayıda katılım ile görkemli bir açılış yaptı.

Açılışa Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in programından dolayı katılamadığı için temsilen gelen Belediye Başkan Yardımcıları Serkan Kaya, Uğur Büyükçulcu ve Fahrettin Gözgün, CHP Isparta İl Başkanı Yalım Halıcı ve yönetimi, Senir Belediye Başkanı Tayfun Borazancı, Güneykent Belediye Başkanı Metin Kutsal, Büyükkabaca Belediye Başkanı Mustafa Durmuş, Gönen önceki dönem Belediye Başkanı Ahmet Doğan, Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Hüseyin Arslan, Diyanet-Sen İl Başkanı Osman Akçil, MHP İl yöneticisi  Av. Ahmet Oğuzhan Pesen, Yalvaç İlçe Emniyet Müdürlüğünden Komiser Ali Aykut Kerpiçci, Türk Hava Yoları Kaptan Pilotu Sezgin Baltacı, Değerli ERAH Havacılık Öğrencileri, Isparta Hava Trafik Kontrolörü Musa Karadağ, Kurum ve Okul Müdürleri, Esnaflar ve çok sayıda Isparta halkı katılım sağladı.

Açılış Diyanet-Sen İl Başkanı Osman Akçil’in okuduğu dua ile gerçekleşti.

 

İşletme Sahibi Onur Doymaz

''Öncelikle açılışımıza gelen ve gelemeyip iyi dileklerini, çiçeklerini gönderen herkese teşekkür ederiz.

işletme ismimiz anlamından bahsedeyim. Aren anlam olarak; Farsçada parlak renkteki kum tanesi anlamındadır. Bu ifade ile kastedilen kum, çöl kumudur. Ve Aren çöl ortamında yer alan en görkemli ve parlak kum tanesinin adıdır. Bizde Isparta'da Aşçı Kazım ZENGİN’in lezzetli elleriyle çorba ve yemek çeşitlerimiz ile adımıza yakışır görkemli lezzetler sunmaya geldik. Bizimle lezzet yolculuğuna çıkmak isteyen herkesi fiyatlarımız küçük lezzetimiz büyük sloganı ile Aren Çorba'ya davet ediyoruz.'' Dedi.

Genç girişimci ve aynı zamanda pilot olan Onur Doymaz'ın Ispartalılar ile buluşturduğu Aren Çorba menüsünde ayrıca sulu yemekler ve tatlılarda yer alıyor.

Alo Paket Telefon, Yemek Sepeti - Trendyol  ve  Getir üzerinden de siparişler kabul edilmektedir.

 

 

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Rıza Çakır

22 Ekim 2022 Cumartesi 21:40

Bugün gittim. Çorbayı hoşaf kasesine koymuşlar. Adi plastik bir kase. Sözde meze var... Komedi. Az çorbayı tam çorba diye 30 TL ye veriyorlar. Tavsiye etmiyorum.

Süleyman

17 Ekim 2022 Pazartesi 10:55

Fiyat menü? boş reklam olmaz.Açılışa özel tarife ne diye geleceğiz.Açılış yapanlar dan resimlerinden bize ne menüyü paylaşın çorbamı kebapçı mı fiyattan belli olur.25 tl yi geçiyorsa köy garajı sanayi meşhur yerler var çorbası elit mekan 2. sıra önemli olan lezzet +fiyat.

Mert

17 Ekim 2022 Pazartesi 10:47

hocanım rumuzlu sen akşam bi geç oradan gerçi oğlun izin vermez yani sen bile giremezsin.(AİLECEK)

Davut

17 Ekim 2022 Pazartesi 10:21

Yukarıda fotoda mem mensupları var acaba onlar da mı ortak.Hüseyin ASLAN falan var sendikayı bırakınca çorbayla içini ısıt bol bol kardeşim.MEM i çok karıştırdın birazda çorba karıştır.

hocanım

17 Ekim 2022 Pazartesi 01:02

xyz...benim oglumun orda magazası var ne demek it kopuk universite mezunu çocugum benim elit müsterisi var saygınlığı var ne kadar ayıp bu yorum diger yerlerde sosyetemi geziyor insanları sokakları artık böylemi tarif ediyorsunuz o caddede üniversiteliler var it mi onlar kopukmu hiç yakıştıramadım bu yorumu

Hasıspartalı

16 Ekim 2022 Pazar 15:56

Kurucu rumuz adlı kişiRahatsızmısın sen? Adamın dükkan açmasıyla vekilin alakası ne tirro…vekil paramı vermiş ona..git il başkanlığının önüne mamanı versinler…böyle dengesiz yorumları lütfen yayınlamayın

Müşteri

16 Ekim 2022 Pazar 02:04

Mekana gittim broşüründe her çorbanın yanında 10 çeşit meze yazıyor 4 çeşit geldi çorbamın üstüne dökülen tereyağı yanıktı servis ilgi alaka yavaş inşallah düzelmesi temennisiyle

Salih

16 Ekim 2022 Pazar 00:20

Siyasiler ne alaka?

Pisikler

15 Ekim 2022 Cumartesi 23:37

Çulsuz ile süslü açtıysa hayır etmez sirke ile yıkayın

Sağduyu

15 Ekim 2022 Cumartesi 22:20

Bizler sağduyulu bir toplumuz.Dün ve bugün 41 emekçimiz,varandaşımızı kaybettik.Keşke bu açılış ve toplantılarda biraz da olsa bahsetmiş olsaydık.İşyerini açan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun ama biraz da sağduyu lütfen.

Kurucu

15 Ekim 2022 Cumartesi 21:02

Isparta'ya böyle elit dükkanların açılması sayın vekillerimizin sayesindedir

MD

15 Ekim 2022 Cumartesi 20:35

Hayirli olsun Allah utandirmasin...

Bilge dayı

15 Ekim 2022 Cumartesi 20:24

Vasfi eniştem ile halime halam da geldiydi onları ne yazmadınız, darıltınız durduk yere...

Ali

15 Ekim 2022 Cumartesi 20:07

ACmak önemli deyil fiyat önemli ne kadar lukx olursa olsun insan oğlu cebine düşünür piyasa 30 TL ise orda 25 TL olursa tutulur

HAYIRLI OLSUN

15 Ekim 2022 Cumartesi 19:41

Kaçaymış çorbalar, bi menü fiyat paylaşılsaymış iyi olurmuş bence…

Müthiş

15 Ekim 2022 Cumartesi 19:36

Harika lezzetli çorbalar. Herkese tavsiye ederim.

Ali Solmaz

15 Ekim 2022 Cumartesi 19:34

Leziz çorba çeşitleri bizleri buluşturan Aren Çorba ekibine teşekkürler. Ispartamıza hayırlı olsun. Allah hayırlı kazançlar nasip etsin.

Ispartalıyım

15 Ekim 2022 Cumartesi 19:32

Hayırlı olsun Bol müşteriler inşallah ,Fiyatlarınız ılımlı olursa neden gelmeyelim

Xyz

15 Ekim 2022 Cumartesi 19:05

Mekan güzel olmuş.hayirli olsun.fakat yer seçimi çok kötü.insallah tutunabilirsiniz.ornek ailemle gece çorba içmek istesem gece cafeler cadddesine sarhoşun berdusun itin köpüğün olduğu bir muhite ailemi nasıl sokayım

Asansörcü

15 Ekim 2022 Cumartesi 18:53

Kemik sulu kelle paça enfes olmuş hayırlı işler

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR