26 Mayıs 2022 Perşembe

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Minik Eray'ı kaybettik

Minik Eray'ı kaybettik

Altyapı sorunu giderildi, yeni asfalt yapıldı

Altyapı sorunu giderildi, yeni asfalt yapıldı

Isparta

Isparta Belediyesi Modern Evler Mahallesi’nden başlattığı 2022 yılı asfalt sezonuna Yeni Sanayi Sitesi’ndeki çalışmalarıyla devam ediyor. Bugüne kadar kanalizasyon ve içme suyu sorunu yaşayan Yeni Sanayi Sitesi 3212 ve 3217 sokaklarda altyapı çalışmalarının bitirilmesinin ardından Fen İşleri Müdürlüğünce asfalt çalışmaları yapıldı. Bir kilometrelik yolda yapılan çalışmalardan dolayı bölge esnafı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür etti.

Esnaflardan Fevzi Uzal, sanayi sitesinde daha önce kanalizasyon ve içme suyu problemi yaşadıkları ve bu sorunu Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e aktardıklarını söyledi. Uzal, “Sayın başkanımız bu problemimizi haletti. Kendisinden Allah razı olsun. Daha önce sorunun çözümü için uğraşmış ancak açtıramamıştık. Çünkü kanalizasyonumuz sorunluydu. Şuanda altyapımız yenilendi ve gayet güzel oldu. Herhangi bir sorunumuz kalmadı. Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Esnaf Mehmet Üre de yaşadıkları kanalizasyon sorununuIsparta Belediyesi’nin çözdüğünü ifade ederek, “Sorunumuz çözüldü, asfaltımız yenileniyor. Allah razı olsun, Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Başkanımız sokağımızın eksikliğini giderdi, tertemiz olacak. Çok memnunuz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Davrazkentli

12 Mayıs 2022 Perşembe 11:45

Davrazkent yolu rezalet muhtar görmüyor

TÖNGENİN ÇUKUR YOLLARI

12 Mayıs 2022 Perşembe 11:13

Tönge, Tönge olalı böyle zulüm görmedi...

töngeli

11 Mayıs 2022 Çarşamba 23:53

Mehmet tönge mah. bi ara uğrayın sayın başkanım arabalar mahvoldu

Altan

11 Mayıs 2022 Çarşamba 21:42

Küçücük sokağı 1 ayda zor bitirdiniz. İş yapamadık yol kapalı.Müsteriler zor girdi çıktı.Ayrıca o kanalizasyonlar herkesin iyi tanıdığı bildiği biri o sokağın üstüne bir sürü dükkan yaptı ee tabii kanalizasyon v.s yapılacak işin aslı bu bunuda araştırın yanlış haber.

A.ç

11 Mayıs 2022 Çarşamba 20:29

Degerli kaportaci esnafimiz Mehmet Üre çok güzel ifade etti.başkanimiz çalisiyor.

Misafir

11 Mayıs 2022 Çarşamba 20:00

Allah aşkına hangi cağda kaldınız kimi kandırıyorsunuz. Bir kaldırın taşı döşeniyor iki kişiyle seneye biter araç gereç yok Isparta mızın çoğu ara sokakları ana caddeleri delik deşik ve inanılmaz yavaşsınız heryer toz toprak çamur bir yere başlıyorsunuz arada sıra da uğraniyor iki kepçe bir saat çalışma gerisi yok bekle Allah bekle hizmet çabuk ve kaliteli gelmeli iyi güzel olan yapılan herşeyi tebrik ederiz ayrıca şu etnografya müzesi devamı olan binalar acın kardeşim onları kafe yapın pazar ya

Seferogullarindan suphi

11 Mayıs 2022 Çarşamba 19:44

Darısı Savın başına toprak bari döküverin nolursunuz yada traktörle sürverin patike bari dikelim .

Vatandas

11 Mayıs 2022 Çarşamba 18:54

Ağır eleştirilere maruz kalan Yusuf Başkan koca koca mahallelerin hem altyapısını hem asfaltını bitirip , işçilere tepsilerle baklava götürüp öyle poz verirdi nerden nereye ,iki sokak dök şov yap ucuz kahramanlıklara devam .

Esnaf

11 Mayıs 2022 Çarşamba 18:44

Belediyenin asli görevi yapmak zorunda. Niye. Teşekkür edelim. Teşekkür istiyorsa üzüm pazarı dükkanlarını yapıtı. Gelsin sanayi dükkanlarınıda yapsın teşekkür edelim efendi

Sanayi halkı

11 Mayıs 2022 Çarşamba 16:36

Günler haftalar sonrası :)

Vatandaş

11 Mayıs 2022 Çarşamba 16:10

Gelendostun yapılmayan asfaltı için bir haber yapar mısınız, köy yolları bile ilçe merkezinden daha iyi durumda, belediye ne zaman yolları yapacak merak ediyoruz

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR