25 Mayıs 2020 Pazartesi

ISPARTA
KORONAVİRÜSE YAKALANDI

KORONAVİRÜSE YAKALANDI

ISPARTADA HANGİ CAMİLER İBADETE AÇILIYOR?

ISPARTADA HANGİ CAMİLER İBADETE AÇILIYOR?

ŞEHİDİMİZİN EŞİNDEN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

ŞEHİDİMİZİN EŞİNDEN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

ARBEDE SIRASINDA GÖLETE UÇAN OTOMOBİLDEKİ KADIN BOĞULDU

ARBEDE SIRASINDA GÖLETE UÇAN OTOMOBİLDEKİ KADIN BOĞULDU

ISPARTA'DA JİGOLO OPERASYONU

ISPARTA'DA JİGOLO OPERASYONU

Isparta

Aralarında Isparta'nın da bulunduğu 6 ilde "Jigolo" operasyonu düzenlendi. İnternet sitesi kurup, zengin kadınlarla para karşılığı birlikte olmak isteyen 'jigolo' adaylarını dolandıran 9'u kadın 19 kişi, düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Çetenin ilk belirlemelere göre, 150 bin liralık vurgun yaptığı ancak rakamın 1 milyon lirayı bulabileceği bildirildi.

Örgüt ve çete suçlarına bakan Cumhuriyet savcılığı, 'jigolo adayı' 12 mağdurun dolandırıldıkları yönündeki şikayetleri üzerine soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında araştırma yapan Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri de 4 ay süren teknik ve fiziki takibin sonunda, para karşılığı zengin kadınlarla birlikte olmak isteyen genç erkekleri dolandıran çetenin izini buldu. Polis, geçen cuma günü Antalya ile Burdur, Kocaeli, Denizli, Isparta ve Van'da eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda, 9'u kadın 19 şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler sorgulanmak üzere Antalya'ya getirildi.

ÇETE LİDERLERİ VİLLADA YAKALANDI

Çete lideri Halis E. ile B.A. adlı kadın, Antalya'da bir villada yakalandı. Villada yapılan aramada 15 bin lira ve uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Çete liderlerinin, dolandırıcılıktan elde edilen parayla lüks bir hayat sürdüğü ortaya çıktı.

150 BİN LİRALIK VURGUN

Çetenin kurduğu internet sitesindeki telefon numarasını arayan 'jigolo adayı'ndan 'gold' ve 'VIP' üyelik için çeşitli miktarlarda para istediği, bu şekilde 150 bin liralık vurgun yaptığı belirlendi. 12 kişinin şikayetçi olduğu ancak gerçek mağdur sayısının 100'ü geçebileceği, vurgun miktarının ise 1 milyon lirayı bulabileceği bildirildi. Sorguları tamamlanan 19 şüpheli, adliyeye sevk edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ak ıspartalı

03 Aralık 2019 Salı 09:51

Hep bunlar iman eksikliğinden oluyor. İmanı tam kamili mümin insan yetiştirmezsek hepimizin sonu böyle olur. Niye imama hatip açıyorsunuz diyen yarım akıllılara bu haber kapak olsun. Rabbim ıslah etsin inşaallah.

ALİ

27 Kasım 2019 Çarşamba 09:06

bu işleri yapmak kolay ya b.olacak yada yakışıklı olacan yada zengin ama cehendemde yanmayaya başlarsan dogal gaz biterse günahın azalır hz. yusufu filimide görmedinizmi çok güzel züleyhanın yanına varmadı cehendem ateşinin korkusundan allah isla etsin

maşuk veysel

26 Kasım 2019 Salı 11:25

serdar adlı kullanıcı yok valla koşa koşa giden var hem de işi gücü düzgün insan yetiştirmek olanından

serdar

26 Kasım 2019 Salı 10:33

yalnız kurt yorumcu ya .Devletin getirdiği memur boğa idi hatırla memur olduğu için her ineğe gitmezdi.:)))

selim

26 Kasım 2019 Salı 10:31

12 mağdur neyin mağduru acaba:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

eğri eğri doğru doğru

26 Kasım 2019 Salı 09:09

Bizim gibi cinsel açlık yaşayan ülkelerde bu sektörün gelişmesi biraz zor şöyle bir düşünün "milletçe hiç yapmadığımız bir şey" 56 yaşın da bir kadınsın ve erkeklerin cinsel açlık yaşadığı bir ülke de **** yapmak istiyorsun paramı verirsin paramı alırsın.

Maşuk Veysel

26 Kasım 2019 Salı 07:14

Zina aldı başını gidiyor, ahlaktan yoksun insanlar var çalıştığı kurumlarda evli bir erkek evli kadınlara tek tek iş atıyor ve kimse yadırgamıyor toplun bu insanlara tepki vermeli ki efe gibi , adam gibi dolaşmasınlar ortalıkta

hangisi

25 Kasım 2019 Pazartesi 21:35

dolandıranlar mı ıspartadan dolandırılanlar mı?

VATANDAŞIN BİRİ

25 Kasım 2019 Pazartesi 20:23

yeminle bunaldık artık bu şehir ıspartamı gerçekten..yazıklar olsun utanmazlar....isimleri alenen yazın lütfen ne demek b.a kim bu utanmaz ahlaksız bide utanmadan dolandırıldık diye polise gidiyorlar onursuzlar millet asgari ücretli yaşam mücadelesi veriyor be şerefsizler.....bu ülkenin çivisi çıkmıştır ahlakta bitmiştir

Yalnız Kurt

25 Kasım 2019 Pazartesi 19:28

Eskiden Tarım işletmeleri grup köylere boğa gönderirdi. Üçreti karşılığı köylü ineğini boğaya verirdi.. Bunlar kendi köy boğası zannediyor herhalde..

Yalnız Kurt

25 Kasım 2019 Pazartesi 19:25

Memlekette ne kadar kolay para kazanma arzusunda olan insan var. Bunların dolandırılması diye bir şey yok. Kastelliden tut tosuncuğa kadar. Her yıl bir **** dinliyoruz. Bir kısmı da böyle. Bunların dolandırılmasına üzülmüyorum. Var mı böyle bir dünya.

Kobra

25 Kasım 2019 Pazartesi 18:27

Vay enayiler vay

fer

25 Kasım 2019 Pazartesi 18:26

En çok alkol alınan il de Konya diye söylenir hep yıllardır. Her şey birbirine karıştı ne oldu bu Isparta ya

Mahmut İşçi

25 Kasım 2019 Pazartesi 16:15

Hoca Araslı'ya cevaben, Cevap çok basit: "Müslüman bir ülkede yaşamıyoruz" artık kendinizi kandırmayın

dogru söyler

25 Kasım 2019 Pazartesi 15:55

dünyada ölmeyen meslek dolandırıcılık

Hoca Arasli

25 Kasım 2019 Pazartesi 14:51

Nasıl müslüman bir ülkede yaşıyoruz bilen yokKiyamet yaklaştı...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR