19 Nisan 2021 Pazartesi

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

TBMM Başkanvekili Bilgiç, Şarkikaraağaç'ta

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

İlk 3 boyutlu ameliyat yapıldı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Emniyetten maske cezası uyarısı

Aşılar ziyan oluyor

Aşılar ziyan oluyor

Belediyeye 39 yeni araç alındı

Belediyeye 39 yeni araç alındı

Isparta

ISPARTA Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 39 yeni aracı belediyeye kazandırdıklarını söyledi. Araçların hepsi 1 lira bile borçlanılmadan, belediyenin öz sermayesi ile aldıklarını söyledi. Başkan Başdeğirmen; " biz geldiğimizde Belediye 22 tane aracı İSTEM'den kiralamış. 22 araç hizmet olarak kullanıyor. O kadar çok araç ihtiyacı olduğunu söylediler ki arkadaşlarımız. Hepsinin listesini istedim daire müdürlüklerinden. 39 tane araç. Otomobil, kamyonet, kamyon, iş makinesi var. Peşin para ile aldık. İtfaiye araçlarımız geldi. Şimdi bu 39 aracı ne iller bankasından kredi kullandık. Nede taksitle aldık, ne de borçlandık. Hepsi Ispartamızın öz varlığıdır. 1 lira borcu yok bu aracımızın. Bunların reklamına gerek yok. Zaten bilen biliyor"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

memduh özçakmak

06 Nisan 2021 Salı 08:27

birdaki seçimlerde kazanacağını hiç zannetmiyorum sayın başkan.. keşke şu krizde bu masrafları yapılmasaydı. ıspartayı bi dolaş evine ekmek ****üremeyenler var. ben 5 aile biliyorum yedişehitler ve zafer mahallesinde. 1 kişi gelmiş 3 sefer başkan yerinde yok die geri göndermişler.. not alma falan yok. yazık hiç yerinde durmayan başkanım biraz mahalleride gezin.

Fırtına

05 Nisan 2021 Pazartesi 22:46

Büyük araçlardan mazot çektirip memleketine gidip gelmesinler de öyle müdürler varmış konuşuluyor

İhtişamdan tasarruf olmaz

05 Nisan 2021 Pazartesi 21:43

Sanki iş makinası kamyonet aldın. Tabii onları almana gerek yok onları Yusuf ziya günaydın almıştı. Mük****l bir araç filosu var bldnin. Ama özel binek araçlar çok önemli elbet Bld personeli müdürü rahat rahat gider gelir. Diğer belediyeler tasarrufa gider bizim belediye lükse

Rıfat

05 Nisan 2021 Pazartesi 20:50

Belediye araçları mahalle aralarında okul önlerinde çocuk indirirken halkın parası ile hususi araçlar çoğaltın tabi tüm çalışan arabalarını satsın yakıt beleş kullansın alın ama mesai saati bitti mi otoparklara çekilsin bu araçlar amir müdür v.s yakında müşteri alıp taksi işine de girerler yakıt araba belesss

Hakikat

05 Nisan 2021 Pazartesi 16:59

YZG 300 Milyonla Kasayı Bırakır Giderse Sizde Bi Güzel Harcarsınız. Sizde Haklısınız. Gel Gelelim Sen Şimdiye kdr Belediyeye Ne Kazandırdın Acaba Onu Söyle Bakalım

KOMŞU

05 Nisan 2021 Pazartesi 16:48

SAYIN BAŞKAN İYİ ETMİŞSİN.AMA O ARAÇLAR DOĞRU YERDE DOĞRU ŞEKİLDE KULLANILIRSA İYİ.AMA BENİM KOMŞUM VAR.HAYVANAT BAHCESİNDE ÇALIŞAN.GRİ RENKTE ALTINDA FORT TRANSİT ARAC VAR.SAAT 18 EVİNE GELİR.AKŞAM OLDUMU COLUK COÇUK BİNER GEZMEYE MİSAFİRLİĞE GİDER.BUNUN İÇİN ALDIN İSE HİÇ GEREK YOK.AMA ISPARTA İÇİN KULLANACAKSAN AMENNA.ISPARTA BELEDİYESİNİN ARACLARINI KİM NE ŞEKİLDE DENETLEME YAPIYOR.KİLOMETRELERİ YAZILIYORMU.ÖNCE BUNU TAKİP EDİN.BUNUN HESABINI SORARLAR.HER MÜDÜRLÜĞÜDE ARAÇ TAHSİS EDİYORSUNUZ.

Uyar

05 Nisan 2021 Pazartesi 16:34

Aldığı araçların toplam tutarı kaçparada borçlamadan aldım diyo birde borçlansaydın açıkla toplam meblağı ayrıca sen cebinden almıyorsun ben aldım deme ısparta belediyesine aldık de şükür efendi

Yusuf Günaydın

05 Nisan 2021 Pazartesi 15:51

Hayırlı Uğurlu Olsun . İyi ki varsınız . Allah yar ve yardımcınız olsun

çuvaldız

05 Nisan 2021 Pazartesi 15:16

ziyacılara soda iki şekildede işinizi görür.

VATANDAŞ

05 Nisan 2021 Pazartesi 14:11

Hahhh hahahah. Güleyim de boşa gitmasin.

.......

05 Nisan 2021 Pazartesi 13:40

Isparta halkının parasıyla nakit keş parayla araba alınmış. belediye personeli kullansın diye. haber bu kısaca. övünülen konu bu. kelime oyunlarıyla sanki tüm ısparta halkına gökten beleş araba yağmış gibi anlatılmış ama yine bizden bizim hayrımıza kullanılmıcakpara çıkmış her zamanki gibi :))) komik yaa. diğer belediyeler halk için yaptıkları tasarrufları sıralar müsrifharcamayı kıstık halk için harcıycaz der. Ispartam çok zengin maşalah. nakit keş parayla belediyemiz daha da araba almış :))))

Vatandaş

05 Nisan 2021 Pazartesi 13:09

Akpli Balamanin Denizliden kiraladığı araçlarda vardı bir zamanlar.Hemde ne fiyatlara haturladiniz mi akpliler.Unutmussunuzdur eskileri.

Seni severim ama doğru bu

05 Nisan 2021 Pazartesi 12:00

Sayın Başkanım madem reklama gerek yoktu neden dizdirdin tesbih danesi gibi istasyonun arkasına kıta denetler gibi dronla çekim yaptırdın ve gösteriyorsun.

Ziyaci

05 Nisan 2021 Pazartesi 11:41

Yusuf Ziya Günaydın olmasaydı peşin ödeyecek parayı nerden bulacaktın. Kendin 39 araç alacak para mı kazandirdin belediye ye.Yoksa balamandan kalan satılan ispaş paralarimi bunlar :) Günaydın asfalt fabrikaları çalıştırırken belediyeye giren paralar deseydin keşke başkanım :)

Varandas

05 Nisan 2021 Pazartesi 11:31

Metro insaat limt.mi bağış yapti.Nede olsa mahkeme kararlarını onlar lehine uygulamiyorsunuz.Konya istinaf da temyiz başvurunuzu reddetmiş.Hayirli olsun.Daha Danıştay'a kadar yolunuz var.Er gec hakkımızı belediyeden alacağız.Hukuk bizden yana rant ve siyasiler sizden yana olsa da...

ahmet yücel

05 Nisan 2021 Pazartesi 11:07

iş makinaları için gerekli fakat binek otoları için israf olmuş. binek otosu ihtiyaç olan daire yetkilisine ayda haraketlilik durumuna göre ayda elli ile yüz litre yakıt desteği ver kendi daha lüks otosu ile gideceği yere gidip gelsin ayrıca şöfördende tasarruf olur.

METEHAN ÖZKAN

05 Nisan 2021 Pazartesi 10:50

napcan başlan 39 aracı 4-5 tane alsan yeterdi . ısparta dogal efetler için araçlar alınsaydı süper olurdu. ( sel - deprem - yol çalışma araçları ) gibi gibi. yazık olmuş . işallah sıfır almamışsınızdır. ben araç satıcı olsam 39 araca 1 araba hediye ederdim . 40 taMAMLARDIM :)

Son spartali

05 Nisan 2021 Pazartesi 10:30

Millet acliktan araclari kemirsin artik.siz bu kafayla giderseniz ne bizim karnimiz doyar nede koyunlarin gozu acilir.kapidaki guvenliklere falanda ozel arac verin belediye etrafinda devriye atsinlar

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR