10 Aralık 2023 Pazar

Yılın Çırağı ödülünü aldı

Yılın Çırağı ödülünü aldı

Isparta

Ticaret Bakanlığınca Türkiye'de, Isparta’dan Yılın Çırağı seçilen Emre Gülşen, Kırşehir’de düzenlenen Ahilik Kutlamaları resmi töreni dahilinde ödülünü Cumhurbaşkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'dan aldı. Törene katılan Isparta Esnaf Odaları Birliği Başkana Ahmet Tural da, “Bizlere ve ilimize bu gururu yaşatan Emre kardeşimizi tebrik ediyor, mesleki yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

Bu yıl 36.'sı düzenlenen Ahilik Haftası Kutlamaları, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın katılımıyla Kırşehir’de gerçekleştirildi. Törene Isparta Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural ile birlikte “Yılın Çırağı” seçilen Emre Gülşen de katıldı. Törende Gülşen ödülünü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’dan aldı.

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural açıklamasında;  “Ticaret Bakanlığınca Türkiye'de, ilimizden Yılın Çırağı seçilen Emre Gülşen kardeşimiz, Kırşehir’de düzenlenen Ahilik Kutlamaları resmi töreni dahilinde ödülünü Cumhurbaşkan Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz'dan aldı. Bizlere ve ilimize bu gururu yaşatan Emre kardeşimizi tebrik ediyor, mesleki yaşamında başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Feyzoğlu

25 Eylül 2023 Pazartesi 14:05

Helalın var yiğidim

Hakkimi helal etmiyorum bu dünyada da ahirette de

25 Eylül 2023 Pazartesi 07:40

Kara ya cvp birseyler dönmemesi mümkün mü orta da siyaset var ve Ahmet Başkanımız varken lütfen.. Yine heryerde her haberde maşallah daha dönen birsuru şey var çıkar kokusu yakında bakalim

Gerçekler

25 Eylül 2023 Pazartesi 00:04

Yılın çırağı hiç gülmüyor.Ekonomik şartlar,hayat pahalılığı çırağı karamsar hale sokmuş.

Kara

24 Eylül 2023 Pazar 17:04

Bu ödülü motorcu muratın çırağı hak ediyordu ama, bir şeyler döndü.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR