13 Temmuz 2024 Cumartesi

Orman yangınına müdahaleye gittiler

Orman yangınına müdahaleye gittiler

Isparta

Isparta Belediyesi İtfaiye ekipleri, Denizli'nin Babadağ ilçesindeki orman yangınına müdahale için bölgeye gitti. Yangına havadan ve karadan müdahale edilirken, kontrol altına alındığı öğrenildi.

Babadağ ilçesi Kelleci Mahallesi yakınlarındaki ormanda yangın çıktı. Bölgeden yükselen dumanları görenler, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu. İhbarla bölgeye Denizli Orman Bölge Müdürlüğü ve Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri sevk edildi. Yangının kontrol altına alınması için havadan ve karadan müdahale sürüyor.

Bölgeye Isparta Belediyesi İtfaiye ekipleri de takviye destek olarak yönlendirildi. Ekipler yangına müdahale için yoğun çaba harcadı. Yangının ise kontrol altına alındığı belirtildi. Soğutma çalışmalarının ise devam ettiği öğrenildi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Sarım

16 Haziran 2024 Pazar 00:30

Ahhh eski itfaiye nerde?Her yere yardıma koşan ısparta itfaiyesi şimdi yardımsız yangın söndüremiyor.San ki ıspartada olan yangınları söndürebiliyormuş gibi başka ile yardıma gidiyor birde utanmadan haber yaptırıyor.aman dikkat ısparta sakın yangın çıkarma

Anıl

15 Haziran 2024 Cumartesi 03:13

İtfaiye önce kendi yangınını söndürsün şehrin ortasındaki yangını söndüremedi heryerden yardım gelmese mimar Sinan komple yanacaktı ama tek teselli arsa teslim vay İtfaiye vay neydi ne oldu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR