23 Mayıs 2022 Pazartesi

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Minik Eray'ı kaybettik

Minik Eray'ı kaybettik

Kadayıf denince akla Karacaoğlu Kadayıf gelir 

Kadayıf denince akla Karacaoğlu Kadayıf gelir 

Isparta

Cumhuriyet Caddesi Tevfik Yaşar Çarşısında hizmet veren Karacaoğlu Kadayıf Ramazan ayı boyunca haftanın her günü açık olacak. 

Isparta’da kadayıf denince ilk akla gelen işletme olan Karacaoğlu Kadayıf  yııllardır eşsiz lezzeti ve kalitesi  ile vatandaşlara hizmet vermenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyor. 

Cumhuriyet Caddesi Tevfik Yaşar Çarşısı Zemin Kat No:15 de yıllardır hizmet veren Karacaoğlu Kadayıf işletmecileri Osman ve oğlu Fatih Karaca, yıllardır Ramazan sofralarının vazgeçilmez tatlısı olan Kadayıfı aynı kalite ve aynı lezzetle Isparta’lıların beğenisine sunmanın  haklı gururunu yaşadıklarını ifade ettiler.  

KALİTEDEN HİÇ BİR ZAMAN ÖDÜN VERMEDİK…

İşletmelerinde tel çiğ kadayıf ve  pişmiş kadayıf çeşitlerinin yanı sıra künefe malzemelerinin de bulunduğuna dikkat çeken Karacoğlu işletmecileri Osman ve Fatih Karaca, “Öncelikle Mübarek Ramazan Ayımızın tüm İslam Alemine, değerli Ispartalı hemşehrilerimize ve kıymetli müşterilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Önceki yıllarda olduğu gibi bu Mübarek Ramazan Ayında da değerli müşterilerimize en kaliteli kadayıf satışını yapmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Ramazan ayı boyunca Pazar günleri de dükkanımızı açık tutarak müşterilerimize hizmet vereceğiz. Değerli Ispartalı hemşehrilerimize yıllardır kadayıf  konusunda bizleri tercih etmelerinden dolayı öncelikle teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı arz ediyoruz. Dükkanımızda  her gün taze çiğ kadayıf bulunmaktadır. Vatandaşlarımız yıllardır olduğu gibi bundan böyle de gönül rahatlığıyla kadayıf ihtiyacını Karacaoğlu Kadayıf olarak bizden temin edebilir” şeklinde konuştular.

KARACAOĞLU KADAYIF OLARAK KÜNEFELİK MALZEMELERİ DE BULUNDURUYORUZ…

Karacaoğlu Kadayıf işletmecileri Osman ve oğlu Fatih Karaca, işletmelerinde kadayıf çeşitlerinin yanı sıra yine Ramazan ayının vazgeçilmez tatlılarından olan Künefenin malzemelerinin de satışını yaptıklarını hatırlattılar. Karacaoğlu Kadayıf olarak künefelik malzeme olan künefelik kadayıf, künefelik peynir, Antep fıstığı ile künefe tepsisinin de kendilerinde satılmakta olduğunu belirten işletmeciler Osman ve Fatih Karaca, “Vatandaşların talepleri doğrultusunda kişi sayısına göre künefelik malzemeleri bizden temin edebilirler, vatandaşlar böylece künefelerini kendi evlerinde daha ekonomik olarak hazırlayıp pişirebilirler. Müşterilerimize böyle bir hizmet vermekten de büyük mutluluk duymaktayız. Bu duygularla tüm müşterilerimizi Ramazan ayı boyunca günün her günü dükkanımıza bekliyoruz. Çünkü vatandaşlarımızın güvenle tüketebilecekleri kadayıf denince akla Karacaoğlu Kadayıf gelir. Bu duygularla tüm müşterilerimizin Ramazan Ayını tekrar kutluyoruz” şeklinde görüş belirttiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

İstanbullu

03 Nisan 2022 Pazar 09:40

Hayırlı ramazanlar Allah hayırlı işler versin

Gurbetci

02 Nisan 2022 Cumartesi 16:35

Kalitenin tek adresi ben yıllardır alışverişlerimizi bur dan yapıyoruz her şeyleriyle çok iyi güler yüzlü olmaları bir ayrıcalık

Ispartalı

02 Nisan 2022 Cumartesi 06:21

Yıllardır alışveriş yaparım ürünleri kaliteli ve taze ayrıca güler yüzlü hizmet veriyorlar tavsiye ederim

Şeker

01 Nisan 2022 Cuma 21:04

Şu tatlılardaki şekeri azaltın artık içimiz kıyılıyor yiyemiyoruz

Musa Erdoğan

01 Nisan 2022 Cuma 18:51

Fevkaladenin de fevkinde......

İbrahim özçağan

01 Nisan 2022 Cuma 18:49

Ne kadar güler yüzlü insanlar yaa

Murtaza Özüdoğru

01 Nisan 2022 Cuma 18:25

Ürünler taze ve kaliteli herkeze tavsiye ederim

Azim pide

01 Nisan 2022 Cuma 18:10

Osman abim Rabbim sana hayırlı işler versin

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR