02 Ekim 2023 Pazartesi

Motosiklet tıra çarptı

Motosiklet tıra çarptı

Isparta’da markalı konutun adresi: Arya Homes

Isparta’da markalı konutun adresi: Arya Homes

Isparta

Isparta’nın tanınan ve markası haline gelen Arma Yalıtım Yapı-İnşaat ve Şevket Yarar İnşaat konsorsiyumu ile oluşturulan Arya Homes Deregümü mevkiinde özel bir projeye birlikte imza atıyor. 
Isparta’nın en düzenli, ferah imar bölgesi ve altyapısına sahip olan Deregümü Mevkinde yapılan projede özel yaşama ve modernizme önem veriliyor.

Projesinde toplam 66 daire ve 4 dükkan bulunan Arya Homes, 7/24 güvenlikli ve 1. Sınıf inşaat yapısına sahip 3+1 dairelerden oluşuyor. Her katta 2 adet daire ve 3 cepheyi gören tasarımı ile Arya Homes, üstün ısı yalıtım sistemi sayesinde 4 mevsim konfor sağlayacak.

Arya Homes, Isparta’nın ilk ve tek elektrikli şarj istasyonuna sahip sitesi olacak. Modern kapalı otoparkı ile de araç sahiplerine ayrıcalık sunacak. Daha iyi bir yaşam düşünülerek tasarlanmış, geniş ve ferah 152.60 metrekare daireler tasarlayan Arya Homes; ‘Biz balkon diyoruz, siz teras diyebilirsiniz’ diyerek 4 mevsim yaşam alanı olacak şekilde tasarlanmış balkonları ile de farkını ortaya koyuyor.

SDÜ, Meddem, Iyaş AVM ve Yeni otogara yakınlığı ile eşsiz bir konuma sahip Arya Homes; insan hayatına konfor katacak, çevreye duyarlı ve modern kentler kurmayı kurumsal vizyon olarak belirlemiştir.

İletişim: 05320532032
Mail: info@aryahomesisparta.com

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Cafer Kök

28 Ağustos 2023 Pazartesi 00:12

Bu çocuk mantolama yapmayı öğrenmeden müteahhitliğe mi başladı

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR