17 Nisan 2024 Çarşamba

Günaydın, 7'den 70'e herkese müjdelerle geldi

Günaydın, 7'den 70'e herkese müjdelerle geldi

Isparta

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın ‘Mahalle Buluşmaları’ etkinliklerinde, projelerini vatandaşlara anlatmaya devam ediyor. Günaydın Karaağaç Mahallesi buluşmasında, ‘Emekliye Yakıt ve Ulaşım Desteği’ Yeni Evlenecek Çiftlere ‘Düğün Salonu ve Beyaz Eşya Desteği’ Maddi Durumu Zayıf Olan Vatandaşa ise ‘Ucuz ve Bedava Ekmek Desteği’ sunacaklarını ifade etti.  

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, saha çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. Cuma günü saat 20.00’de Karaağaç Mahallesi’nde, halkla bir araya gelen Günaydın, birbirinden önemli ve güzel projeleri kamuoyu ile paylaştı. 

Vatandaşların öneri, talep ve beklentilerini yakından takip eden Günaydın, emekliden öğrenciye, geçim sıkıntısı yaşayan vatandaştan, yeni evlenecek çiftlere kadar birbirinden dikkat çekici projelerini anlattı.

EMEKLİYE YAKIT VE ULAŞIM DESTEĞİ

Türkiye genelinde olduğu gibi Isparta’da da emeklilerin büyük sıkıntılar içerisinde olduğunu ifade eden Yusuf Ziya Günaydın, onlar için müjdelerini paylaştı. Günaydın: ‘Emeklilerimiz büyük sıkıntıda. Emeklilerimizin doğalgazını ve kömürünü bütün kış, belediye olarak biz karşılayacağız. Emeklilerimize ömür boyu ücretsiz şehir içinde ulaşım sağlayacağız. Sivil vatandaşlarımıza ve üniversite öğrencilerimize daha uygun koşullarda otobüse binme imkanı sağlayan bir belediye olacağız. Öğrencilerimiz 6 TL’ye binecekler otobüse’ dedi.

EVLENMEK İSTEYEN ÇİFTLERE DÜĞÜN SALONU VE BEYAZ EŞYA DESTEĞİ İLE VATANDAŞA UCUZ EKMEK DAĞITIMI

Maddi imkansızlıklar nedeniyle evlenemeyen gençlere de müjdeler veren Günaydın: ‘Evlenmek isteyen gençler için bedava beyaz eşya yardımı yapıp, gençleri evlendirmek istiyorum. Gençlerimiz için düğün salonu tahsisini de biz üstleneceğiz. Günümüz şartlarında salon fiyatları ortada. Bizde bu şekilde gençlerimizin yanında olacağız. Ayrıca ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza ucuz ekmek ve ücretsiz ekmek dağıtımı yapacağız inşallah’ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

bi gariban

03 Mart 2024 Pazar 16:30

yalvaçı mahfetiniz ısparta olmaz oyum şükrü başkana

Gerçekçi

03 Mart 2024 Pazar 12:10

Siz halktan hep uzak oldunuz olacağı yine o.

Vatan

03 Mart 2024 Pazar 09:35

Atma ziya

Çatlı

03 Mart 2024 Pazar 01:53

Başkanım bu şehrin son bir kez sana ihtiyacı var.

Adem Yıldırım

02 Mart 2024 Cumartesi 17:18

Ben oyumu geçmişi temiz olan birine vereceğim meclis üyelerine oy vermiyeceğim. Geldiği yer belli olan kişiye oy

Adem Yıldırım

02 Mart 2024 Cumartesi 17:18

Ben oyumu geçmişi temiz olan birine vereceğim meclis üyelerine oy vermiyeceğim. Geldiği yer belli olan kişiye oy

Hüseyin

02 Mart 2024 Cumartesi 16:50

Memleket bitmiş haberimiz yok devletini milletini seven düşünen siyasetçi yok hayatımız seçim olmuş oy olmuş partiye üye olmuş başka hiçbir şey yok. Bütün adaykardan vaatler noterden tastikli alınmalı. 5 yıl içinde 1 tane dahi eksik yapsa komple halk olarak mahkemeye verilmeli. İller bankasından gelen para nüfusa göre bellidir.

Vatandaş

02 Mart 2024 Cumartesi 16:24

Sadaka makarna ,kömür, ver oyu al bunları, memleketi bu hale getiren zihniyet kahrolsun...

Asgari ücretli

02 Mart 2024 Cumartesi 16:08

İyide aga Demezlermi sizinde dahi oy verdiniz partiniz destekleriniz iresisiniz bu hale soktu memleketi Ama demezler inadına ak parti dibe vurduk iyice vurmak için kalan giden ne varsa satmaları için hele o emeklilerin kafaları dank etmesi için illerde ak part illede akparti

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR