28 Mayıs 2023 Pazar

Evinde ölü bulundu

Evinde ölü bulundu

BİR DEVİR KAPANIYOR

BİR DEVİR KAPANIYOR

Türk Yıldızları Isparta'da gösteri uçuşu yapacak

Türk Yıldızları Isparta'da gösteri uçuşu yapacak

Isparta Gül Festivali'nde sahne alacak sanatçılar

Isparta Gül Festivali'nde sahne alacak sanatçılar

Dolandırıcılara dikkat edin

Dolandırıcılara dikkat edin

Isparta

Isparta Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ile başkan yardımcılarının ismi kullanılarak ‘Engellilere yardım’ ve buna benzer cümlelerle maddi yardım talebinde  bulunan dolandırıcılara itibar etmemeleri konusunda uyarı yapıldı.

İşte o uyarı:

Kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından Isparta Belediyemiz ve özellikle Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen ile başkan yardımcılarımızın ismi kullanılarak ‘Engellilere yardım’ ve buna benzer cümlelerle vatandaşlarımızdan maddi yardımda bulunulmasının istendiği öğrenilmiştir.

Gerek Isparta Belediyesi gerek Belediye Başkanımız ve başkan yardımcılarımız tarafından hiçbir vatandaşımızdan herhangi bir ad altında yardım talebinde bulunulmamaktadır.

Belediyemiz ve Belediye Başkanımız ile başkan yardımcılarımız adına yardım talebinde bulunan kişi veya kişilere kesinlikle İTİBAR EDİLMEMESİ hususunu kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartali

25 Mayıs 2023 Perşembe 21:56

Isparta hala tabakane kokuyor.Her seferinde cozuldu diyorlar bir sure sonra tekrar pis koku nuksediyor.Bu akcilar yine kandiriyor Ispartaliyi

ceza ağır olması gerek.

25 Mayıs 2023 Perşembe 17:52

Bunlara 20 yıl hapis versinler.Bir daha dolandırıcılık yapamazlar.Ceza yok.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR