27 Eylül 2020 Pazar

ISPARTA
ISPARTA VALİLİĞİ'NDEN ÇARPICI KORONAVİRÜS KARARI

ISPARTA VALİLİĞİ'NDEN ÇARPICI KORONAVİRÜS KARARI

AKSU'DA GASP ETTİ ISPARTA'NIN O İLÇESİNDE YAKALANDI

AKSU'DA GASP ETTİ ISPARTA'NIN O İLÇESİNDE YAKALANDI

SİYASETİ NEDEN BIRAKTINIZ SORUSUNA CEVAP VERDİ

SİYASETİ NEDEN BIRAKTINIZ SORUSUNA CEVAP VERDİ

SU KUYUSUNA DÜŞEN KADIN HAYATINI KAYBETTİ

SU KUYUSUNA DÜŞEN KADIN HAYATINI KAYBETTİ

DAVRAZ’DA KUVVETLENİYORLAR

DAVRAZ’DA KUVVETLENİYORLAR

Spor

Isparta Davrazspor, yeni sezon hazırlıklarını Davraz’da sürdürüyor. Günde çift idman yapan pembe-yeşillilerde, moraller yerinde.Isparta Davrazsporlu yöneticiler, yeni sezona hazırlanan futbolcuları sık sık ziyaret ederek moral veriyor. Önceki günkü çalışmayı Özel İdare Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu, Başkan Yardımcıları Mustafa Özaydın, Oğuz Başaran ve Asbaşkan Nurettin Akgül izledi. Antrenman sonunda pembe-yeşillilere baklava ikram edildi.

   BölgeselAmatör Futbol Ligi 7. Grup’ta mücadele edecek olan Isparta Davrazspor, yenisezon hazırlıklarını  Davraz’dasürdürüyor. Pembe-yeşilliler, Süleyman Demirel Üniversitesi’nin otelinde konaklıyor.

ANTRENMANLAR PÜR NEŞE

                Teknik Direktör Hasan Basri Kara, Antrenörler Levent Akyol, Gökhan Çelebi nezaretinde gerçekleştirilen çalışmalar, pür neşe içinde gerçekleştiriliyor.  Isparta Davrazsporlu yöneticiler, yeni sezona hazırlanan futbolcuları sık sık ziyaret ederek moral veriyor. Önceki günkü çalışmayı Özel İdare Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu, Başkan Yardımcıları Mustafa Özaydın, Oğuz Başaran ve Asbaşkan Nurettin Akgül izledi. Antrenman sonunda pembe-yeşillilere baklava ikram edildi.

GÜNDE ÇİFT İDMAN YAPIYORLAR

Bu arada Isparta Davrazspor Teknik Direktörü Hasan Basri Kara, günde çift idman yaptıklarını belirterek, “Sabah çalışmalarımız kondisyon, akşam antrenmanları ise teknik-taktik ağırlıklı gerçekleştiriyoruz.Davraz kamp için oldukça uygun bir yer. Ağustos sonuna kadar Davraz’da hazırlıklarımızı sürdüreceğiz” dedi.

“2. ETAPTA BOL BOL ÖZEL MAÇ YAPACAĞIZ”

2. etap kampı için arayış içerisinde olduklarını belirten Kara, “2. Etap kampımızda en az 5 maç yapmayı planlıyoruz. Öğrencilerim iyi çalışıyor, durumlarından memnunum. Lige kadar en az şekilde girmeliyiz. Kent büyüklerimize, yöneticilerimize ve taraftarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onları mahçup etmeyeceğiz” diye konuştu.

Öte yandan Isparta Davrazspor, dış transferde çalışmalarını sürdürüyor. Pembe-yeşilliler,

3-4 takviye daha yaparak transferi noktalamak istiyor

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

bunuda alın

23 Ağustos 2016 Salı 12:59

uşaklı mehmet çoğuplugil 28 yaşında sağ bek ve forvet arkası oynuyor.fethiye spor urfa spor en son ödemiş sporda oynadı sudan ucuz.akıma çok faydası olur.alınırsa ıspartaya faydası olur.ilgilere duyuyrulur.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR