21 Mayıs 2018 Pazartesi

  • 4,541 TL
  • 5,333 TL
  • 188,59 TL
  • 103.207
ISPARTA 23°
ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ESKİ SAĞLIK MÜDÜRÜNÜN OĞLU KAZADA CAN VERDİ

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 12 YAŞINDA ÇOCUK CANINA KIYDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

ISPARTA'DA 3 KİŞİ TUTUKLANDI

BU ACININ TARİFİ YOK

BU ACININ TARİFİ YOK

BAŞKAN TURAL, OĞLUNU EVLENDİRDİ

BAŞKAN TURAL, OĞLUNU EVLENDİRDİ

Magazin

Rahime Berrin ile Tufan dünya evine girdi

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel BaşkanVekili ve Isparta Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Tural-AyşeTural çiftinin oğlu Tufan, Medine-Abdullah Uzun çiftinin kızı Rahime Berrin ilehayatını birleştirdi.

Süleyman Demirel Kongre Merkezi Iyaşpark Düğün Sarayındagerçekleştirilen düğün töreni öncesi davetlilere yemek ikram edildi.

Yemeğin ardından Iyaşpark Düğün Sarayı Çırağan Salonundanikah töreni gerçekleştirildi.

Nikah törenine Isparta Valisi Şehmus Günaydın, TürkiyeŞoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Fevzi Apaydın, EskiBakanlardan Erkan Mumcu, Emniyet Müdürü Halil Altan, Isparta Esnaf veSanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı, ITSO Başkanı ŞükrüBaşdeğirmen, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen oda başkanları ve çok sayıdadavetli katıldı.

Genç çiftin nikah şahitliğini ise Vali Günaydın, TürkiyeŞoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkanı Apaydın, Eski Bakan ErkanMumcu ve Başkan Aybatılı yaptı.

Nikah töreninde genç çift şahitlerin ve davetlilerinhuzurunda bir ömür boyu birlikteliğe “evet” dediler.

Genç çift emutluluklar dileyen Isparta Valisi Özkan,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın3 çocuk tavsiyesini yineledi. Ardındangenç çiftin evlilik cüzdanlarını verdi.

Bizlerde Oluşum Gazetesi ve Bomba 32 ailesi olarak dünyaevine giren Rahime ile Tufan’a bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR