24 Ekim 2021 Pazar

Ali Ceylan hayatını kaybetti

Ali Ceylan hayatını kaybetti

Fabrika binası Atabey’e tekrar kazandırıldı

Fabrika binası Atabey’e tekrar kazandırıldı

Bakan Kurum'dan Yalvaç'ta Millet Bahçesi ve Sıfır Atık projesine destek

Bakan Kurum'dan Yalvaç'ta Millet Bahçesi ve Sıfır Atık projesine destek

Başkan Kaynak'tan teşekkür

Başkan Kaynak'tan teşekkür

Potanın gülleri parkeye iniyor

Potanın gülleri parkeye iniyor

Isparta

ISPARTA’NIN İLK KADIN BASKETBOL TAKIMI ISKUDER TEKESPOR’UN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

ISKUDER TEKESPOR Kadın Basketbol Takımı’nın Kadınlar Bölgesel Ligi’ndeki rakipleri belli oldu. C grubunda mücadele edecek olan temsilcimiz, Kepez Belediye (Antalya), İzmir Büyükşehir Belediye, Muğla Karya ve Turgutlu Belediye (Manisa) kadın basketbol takımlarıyla karşılaşacak. Maç takvimi ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Isparta’nın ilk kadın basketbol takımı olan ISKUDER TEKESPOR Kadın Basketbol Takımı 2021-2022 sezonunda karşılaşacağı rakipleri belli oldu. Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi 2021-2022 Sezonu Fikstürü Kura Çekimi, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşti. 27 takımın mücadele edeceği ligde pandemi süreci de göz önünde bulundurularak ve takımların il merkezleri dikkate alınarak takımlar gruplara ayrıldı.

Yapılan kura çekiminde şehrimizi temsil eden ISKUDER TEKESPOR Kadın Basketbol Takımı, Kepez Belediye (Antalya), İzmir Büyükşehir Belediye, Muğla Karya ve Turgutlu Belediye (Manisa) kadın basketbol takımlarıyla C grubunda mücadele edecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Merve Ödtas

14 Ekim 2021 Perşembe 11:34

Genel sorunumuz iyi bir şey yapıldığında hemen eleştirmek. Neymiş de ilk değilmiş neymiş de adı niye tekeymiş. Burada önemli olan Ispartalı Kızlarımızın bölgesel ligde Isparta'yı temsil edecek olması. Eleştireceğinize madem o kadar çok biliyorsunuz gidin destek olun!

Merve Ödtaş

14 Ekim 2021 Perşembe 11:13

Genel sorun iyi bir şey yapanı eleştirmek. Eleştirecek mutlaka bir şey buluruz. Yok ilk değilmiş yok adı niye tekeymiş. Burada önemli olan Ispartalı Kızlarımızın bölgesel ligde Isparta'yı temsil edecek olması. Eleştireceğinize destek olun.

Zeljko Obradovic

14 Ekim 2021 Perşembe 09:05

Tekespor? Vah vah vah. Dağarcığınız başka bir isim bulmaya yetmedi mi?

emekli basket koçu

13 Ekim 2021 Çarşamba 18:18

ilkkadın basket takımı ŞAİK lisesinin kızları idi...ıspartaspor formasıyla oynadık..ıspartasporun formalarını kendimize düzelttik forma için ödenek bile yoktu ODTÜ ile bile oynadık biz..nasıl itici bir isim teke başka isim bulamadınızmı...ıspara şaik lisesinin efsana basket takımı gülay gülnaz emine emel ve saadet ten oluşuyordu..bilginize...ve koçları hilmi eren ile asım saydamdı...

SERVET SINACI

13 Ekim 2021 Çarşamba 15:30

Bu nasıl bir haber ALLAH AŞKINA...Isparta'yı ne zannediyorsunuz ?? Ne demek Isparta'nın ilk kadın basketbol takımı...Kim veriyor size bu yanlış bilgileri....Zamanında Isparta'nın Deplasmanlı ligde bile takımı vardı...

vatandaş

13 Ekim 2021 Çarşamba 13:38

Maçların ne zaman nerde hangi saatlerde olacağını ilan ederseniz seviniriz.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR