24 Mayıs 2018 Perşembe

  • 4,782 TL
  • 5,619 TL
  • 199,47 TL
  • 101.762
ISPARTA 18°
GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

GÖZYAŞLARIYLA SON VEDA

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

UZMAN ÇAVUŞ MEHMET KAYAN KAZADA HAYATINI KAYBETTİ

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

O KAZADA ÖLEN SÜRÜCÜ DOKTOR ÇIKTI

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA'DA DEV OPERASYON 19 KİŞİ GÖZALTINDA

ISPARTA KAYMAKAM VE KURUM MÜDÜRLERİ DİKKAT!!!

VTV Haber Sosyal Medya Yönetmeni Ceren Deniz, resmi araçla Antalya'da bir AVM'de alışverişe giden Gündoğmuş Kaymakamı'nı manşete taşıdı.

Isparta

 

Ceren Deniz imzalı haberi aynenyayınlıyoruz;

 

Geçtiğimiz hafta içinde 100.YılCaddesi üzerindeki AVM önünde bekleyen resmi aracı görenler "AVM önünderesmi aracın ne işi olabilir ki? " diye merak etti.

07 AA 106 plakalı resmi araca birsüre sonra ellerinde alışveriş çantalarıyla spor kıyafetli bir çift geldi.Şoför hızla araçtan inip kapıları açarken, bagaja da çantaları koydu. Genç çift aracın makam bölümüne bindiktensonra hızla uzaklaştı. Yaşananları cep telefonuyla çeken duyarlı bir tatilci"Makam aracını babasının malı gibi alışverişte kullanan birine bununhesabını kamu adına lütfen sorun" diyerek VTV Haber'e gönderdi. Yapılanaraştırmada söz konusu aracın Gündoğmuş Kaymakamlığı'na ait olduğu vegörüntülerdeki kişilerin de Kaymakam İsmail Demir ve kısa süre önce evlendiğieşi olduğu ortaya çıktı. Ancak genç kaymakam ve eşinin alışverişe neden'şoförüyle beraber' siyah resmi plakası belirgin makam aracıyla çıktığıöğrenilemedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

duyarlı komşu

30 Haziran 2014 Pazartesi 12:24

Ya bunlar normal Şu mübarek günde Allah aşkına yayınlayın asıl bunu araştırıp haber yapın şimdi sıkı durun vereceğim örnek karşısında küçük dilinizi yutabilirsiniz Bundan evelki sütçüler belediye başkanı lüks makam aracı ile 5 ylda kaç km yapmış biliyomusunuz sıkı durun 2oo bin km fazlası var eksiği yok.tasaruf gerekçesiyle makam şöförünü kaldırıyor kendisi geçerek o direksiyona Ne tasaruf ama Üstelik belediyenin araçlarına ve gelirlerine icra konduğu halde Ayranı yok içmeğe..

İlçede Çalışan Bir Memur

28 Haziran 2014 Cumartesi 22:26

Çok saçma. Kaymakam Bey bir görev, seminer, kurs vb. bir şey için merkeze gelmiş, sonra da dönüş yolunda alışveriş yapmış olamaz mı? Bu nasıl insanlık? Siz hiç küçük bir ilçede yaşadınız mı? Hele ki Gündoğmuş gibi küçük bir ilçede. İnsanları yargılamadan önce gidin ****arda yaşayın. Orada yaşamaya mecbur edilen kamu personeli merkeze gittiği böyle olayları değerlendirecektir haklı olarak. Adam mahrumiyet bölgesinde canını dişine takarak hizmet ediyor. Bizim tuzu kurular haber diye yayınlıyorlar.

vatandas

28 Haziran 2014 Cumartesi 20:31

kaymakamı geçtim emniyet amirleri, hatta polisler bile resmi araçları çocuklarını okula ****ürüp getirmek vb. kendi özel işleri için kullanıyorlar ama kimi kime şikayet edeceksin!

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR