25 Mayıs 2020 Pazartesi

ISPARTA
KORONAVİRÜSE YAKALANDI

KORONAVİRÜSE YAKALANDI

ISPARTADA HANGİ CAMİLER İBADETE AÇILIYOR?

ISPARTADA HANGİ CAMİLER İBADETE AÇILIYOR?

ŞEHİDİMİZİN EŞİNDEN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

ŞEHİDİMİZİN EŞİNDEN DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

ARBEDE SIRASINDA GÖLETE UÇAN OTOMOBİLDEKİ KADIN BOĞULDU

ARBEDE SIRASINDA GÖLETE UÇAN OTOMOBİLDEKİ KADIN BOĞULDU

ISPARTA'DA EKİM AYINDA TRAFİK DENETİMLERİ SONUÇLARI

ISPARTA'DA EKİM AYINDA TRAFİK DENETİMLERİ SONUÇLARI

Isparta

Isparta'da geçen Ekim ayında trafikte yapılan denetimlerde kural ihlallerinde bulundukları tespit edilen 398 motosiklet ve motorlu bisiklet ile modifiyeli olan 53 otomobil trafikten men edildi.

Radar ile tespit edilen hız ihlallerinde 4 bin 146 araç plakasına ceza yazıldı. Alkollü araç kullanan 194 sürücünün ehliyetine geçici süreyle el koydu.

01 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılan denetimlerinde; Bin 967 motosiklet ve motorlu bisiklet denetlendi. 558 sürücü hakkında işlem yapıldı. 398 motosiklet ve motorlu bisiklet ise trafikten men edildi. 30 gün boyunca 6 bin 949 sürücüyü araç başındayken alkol kontrolünden geçirildi.

Eğitim alanında trafik güvenliğinin sağlanması adına 1 ayda, 202 okul servis aracını denetleyen ekipler, 13 servis aracına ise 'Emniyet kemeri takmamak', 'Dur lambasını yakmamak' ve 'Fazla yolcu almak' kurallarını ihlal etmekten dolayı idari cezalar uyguladı.

Radar kontrollerinde, hız ihlali yaptığı tespit edilen 4 bin 146 araç sürücüsü hakkında idari işlem yapıldığı bildirildi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ısparatlı

07 Kasım 2019 Perşembe 20:27

Ceza yazılması güzelde. Bir de kurallara uygun giden sürücüleri taciz eden kişilere ceza ne zaman gelecek? Benim aracım ticari olunca çevre ve üniversite yolunda 50 ile gidiyorum. Yavaş gidiyorsun diye rahatsız edenler ne olacak? Ya da bizim araçlar için de 700 hız sınırı getirilsin

Ispartalı

07 Kasım 2019 Perşembe 10:14

Trafik ışıklarına kamera ile otomatik kontrol sistemi istiyoruz.

Adaletin sesi

07 Kasım 2019 Perşembe 09:50

Denetimler devam etsin demir köprü ayamamna halıkent Sav yolu güzergahlarda sürücüler denetlensin özelliklegece de ekipler kontrollerini aralıksız sürdürsünler Emniyet müdürlüğü asayiş trafik tüm kadroya çalışmalarında kolaylıklar dilerim

Memet

07 Kasım 2019 Perşembe 07:23

Birde şu plakaları kırıp kırmızı ışıkta geçen motorcuların. Yakalasanız. Kontrollerde katlanan plakalar belli oluyor. Trafikten men edilsin. Özürlülerin yer lerine park eden beyin özürlülere de ceza yazılsın

osman

07 Kasım 2019 Perşembe 00:10

Trafik polislerimize teşekkür ediyor, denetimlerin devamını ve başarılarını diliyoruz.

Vatandaş..

07 Kasım 2019 Perşembe 00:03

Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Fakat gece 23 den sonra İstanbul yolu, Gökçay inişi,Köfteci Yusuf arkası,Mehmet Tönge arka yolu,Yazısöğüt köyü iniş,çıkışı,Yedişehitler dört yol,gölcük yolu v.b yerlere tabii bir anda o kadar yere ekip yetişmeyebilir ama,ara ara hız ve alkol denetimlerini artırırsanız çok memnun olacağız. Saygılarımızla..

Halit

07 Kasım 2019 Perşembe 00:02

Şehir hastanesi önündeki ışıklarda bazı araçlar kırmızıda geçiyor. Trafiğin orada ceza yazmasını rica ediyoruz.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR