05 Ağustos 2020 Çarşamba

ISPARTA
ISPARTA’DA MASKE DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

ISPARTA’DA MASKE DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

ISPARTA’DA BU ARACI GÖRENLER BÜYÜK ŞOK YAŞADI

ISPARTA’DA BU ARACI GÖRENLER BÜYÜK ŞOK YAŞADI

MAHALLE HALKININ ASANSÖR SEVİNCİ

MAHALLE HALKININ ASANSÖR SEVİNCİ

ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU

ISPARTALI KADINLAR MEHTERAN TAKIMI KURDU

EMEKLİ ÖĞRETMEN İSMAİL AYCAN VEFAT ETTİ

EMEKLİ ÖĞRETMEN İSMAİL AYCAN VEFAT ETTİ

Isparta

Eski Milli Eğitim Enstitüsü ve Kız Öğretmen Okulu Müdürü, Emekli Öğretmen İsmail Aycan vefat etti. Cenazesi 12 Kasım Salı Günü ikindi namazına müteakip Mimar Sinan Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Asri mezarlığa defnedilecektir. Bizde Bomba 32 ailesi olarak merhum İsmail Aycan’a Allah’tan rahmet, yakın dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ahmet Hamdi AYCAN

13 Kasım 2019 Çarşamba 08:27

Merhum babam İsmail AYCAN' ın vefat haberini duyduktan sonra; cenaze namazına bizzat iştirak ederek, gerek telefonla, gerekse sosyal medya üzerinden taziyelerini ileten ve bizzat gelip mevcudiyetleriyle hüzün ve kederlerimizi paylaşan dost, akraba, öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerime ayrı ayrı teşekkür eder ve memnuniyetlerimizi arz etmeyi şahsım ve ailem adına bir borç bilirim. Allah hepinizden razı olsun. BOMBA32 ye de ayrıca teşekkürlerimi sunarım, haberi paylaştıkları için..

Ispartalı

12 Kasım 2019 Salı 23:23

Isparta Gazi Lisesinden hocamızdı. Eğitim yılı başında ilk gün genelde ilk dersi verirdi.Üniversitede okurken bir Ankara dönüşü beraber otobüs yolculuğu yapmış ve uzun uzun sohbet etmiştık rahmetli Hocamla! Allah rahmet eylesin mekanı Cennet olsun inşallah ...

Ali Selcuk Kapci

12 Kasım 2019 Salı 21:57

Ismail Hocam cok iyi bir insandi. Gazi Lisesinde bir donem dersimize girmisti. Ataturkcu aydin gercek milliyetci bir insandi. Nur icinde yatsin. Mekani cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Hukum Allahin..

Zeynep Filiz Daldal

12 Kasım 2019 Salı 19:35

Tanıdığım en kibar insanlardandı, nur icinde yatsın, çok üzüldüm

VATANDAŞIN BİRİ

12 Kasım 2019 Salı 19:02

ah rumuzlu arkadaşa olumsuz yorum koyan vatandaş nesini begenmedin yorumun örümcek kafalı ATATÜRK KELİMESİ BATTI BİYERİNE DEGİLMİ.....yazıklar olsun bir ölümün ardından bile kindarsınız be utanın....keşke bi tanısaydın hocamızı zevzek...

VATANDAŞIN BİRİ

12 Kasım 2019 Salı 19:00

aynı mahalledeydik ablamın öğretmen lisesinde hocasıydı eşide benim hocamdı alçakgönüllü güleryüzlü sevgi dolu insanlardı her krşılaşmamısda hiç es geçmezdi kibir bilmezdi gönül insanıydı birgün aramızda böyle bir kouşma geçmişti bir öğrencisini hatıelayamadı bende dedimki hocam binlerce öğrenciyi hatırlayamazsınız görmeden ama OBİNLERCE ÖĞRENCİ SİZİ HERZEMAN HATIRLACAK DEMİŞTİM ŞİMDİ TAM ZAMANI BUNU YAZMANIN ASLA UNUTULMAYACAK NADİR HOCALARDANDI MEKANI CENNET OLSUN....NE MUTLUKİ HEP SEVİLDİ

Barış

12 Kasım 2019 Salı 17:30

Allah rahmet eylesin.1981-82 yılında şimdiki Gazi Lisesi binalarında Öğretmeni Yetiştirme Merkezi adı altında açılan kurs da dersimize girmişti.En son merhaba dediğimde beni artık tanımıyordu.Nur içinde uyusun.

adem kumkaya

12 Kasım 2019 Salı 15:19

Allah rahmet eylesin Gazi lisesinde dersimize girdi .Mekanın cennet olsun Hocam.

ah

12 Kasım 2019 Salı 11:16

Isparta Eğitim Enstitüsünde tarih Hocamdı.Atatürkçü çağdaş ve modern bir kişilikti.Allah rahmet eylesin.

Tural

12 Kasım 2019 Salı 11:08

Gazi Lisesinden Tanıyorum dersimize girmedi, ama örnek bir kişilikti,her zaman güleryüzlü,sevecen ve çok kibardı. Allah rahmet eylesin hepimizin başı sağolsun.

Sedat

12 Kasım 2019 Salı 07:42

Allah rahmet eylesin hocama çok iyi insandı,Kadriye hocamın ve akrabalarınında başı sağolsun nur içinde yatsın

88 gazi mezunu

12 Kasım 2019 Salı 05:46

Allah rahmet eylesin Gazi lisesinde ögretmenimdi.

Büyücü

12 Kasım 2019 Salı 04:22

Nice emekli öğretmen ölüp gider de ne basında yer alır ne tv'de. Emekli öğretmenler de çalışan öğretmenler de adeta toplumda sıfırlandı. Bu arada Aycan öğretmene Allah rahmet eylesin.

VATANDAŞIN BİRİ

12 Kasım 2019 Salı 00:31

ne güzel insandın sen öğretmenim........allah rahmet eylesin....binlerce öğrenci yetiştirdi ve kendi çocuklarıda doktor oldu eşi kadriye hocamızla ne güzel bir çiftlerdi....

Isparta

11 Kasım 2019 Pazartesi 23:03

Allah rahmet eylesin

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR