24 Eylül 2020 Perşembe

ISPARTA
ISPARTA'DA KAÇAK YAPILAR UYDU GÖRÜNTÜSÜYLE TESPİT EDİLDİ

ISPARTA'DA KAÇAK YAPILAR UYDU GÖRÜNTÜSÜYLE TESPİT EDİLDİ

ÜST GEÇİTTE BİR İNTİHAR GİRİŞİMİ DAHA

ÜST GEÇİTTE BİR İNTİHAR GİRİŞİMİ DAHA

EVİNDE BAYGIN HALDE BULUNDU

EVİNDE BAYGIN HALDE BULUNDU

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE VALİDEN TEPKİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE VALİDEN TEPKİ

CHP İL KONGRESİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK

CHP İL KONGRESİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK

Isparta

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, İl kongrelerinin takvimini belirlemesiyle Isparta İl Kongresi 16 Şubat’ta yapılacak. CHP İl Başkanı Ahmet Kürkçü, kongre süreci ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

CHP İl Teşkilatı, ilçe kongrelerini tamamladı, sıra il kongresinde.  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, İl kongrelerinin takvimini belirledi. Belirlenen takvime göre CHP Isparta İl Kongresi 16 Şubat’ta yapılacak.  CHP İl Başkanı Ahmet Kürkçü, kongre süreci ile ilgili konuştu, adaylık süreci konusunda önemli açıklamalarda bulundu. İl Başkanlığında tek adaylık konusuna açıklık getirdi.

İlçe kongrelerimizi bitirdik 16 Şubat’ta Süleyman Demirel Kongre merkezinde il kongremiz var saat 10.00’da bu kongrelerle ilgili davetiyeleri vermeye gittim Ankara’ya Genel Başkan yardımcılarımızla görüştük mümkün oldukça tek liste halinde adaylıklara gidiliyor biliyorsunuz ki İstanbul, İzmir, Ankara tek adaya düşürüldü çift aday olan yerlerde de kırgınlık küskünlük yaşanmasını istemiyorlar. Isparta’da da ben arkadaşlarıma söyledim tek adayla gidelim diye hepinizde yönetimde olun dedik fakat 3-4 arkadaşımız bizler şansımızı deneyeceğiz dediler o zaman aday olabilmek için bizlere kongre delegelerinin yüzde 10 imzasının gerektiğini bu imzalarla aday gösteriliyor bizde 25 delegenin imzanı alan herkes aday olabilir aday sayısı şuanda 4 arkadaşımız var  Yalım Halıcı,  Zafer Sağlam, İzzet Beydoğan, Mustafa Aslan şimdiye kadar kendilerinin aday olduklarını söyleyen arkadaşlarımız.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

SENİRKENTLİ

13 Şubat 2020 Perşembe 15:26

ZAFER SAĞLAM İNŞAALLAH !!!

SENİRKENTLİ

13 Şubat 2020 Perşembe 15:25

ŞİMDİKİ BAŞKANDAN İYİ OLACAK HER KİM KAZANIRSA BUNA EMİNİMMM. adam CHP Yİ ıSPARTADA BİTİRDİ YALA

ADI: ADEM,SOYADI: OĞLU

13 Şubat 2020 Perşembe 06:08

BU MİLLET SİZE unvanı VERMEDİĞİ SÜRECE. ÖMÜR BOYU MUHALEFETTE KALMAYA MAHKÜM OLACAKSINIZ. ccccccccccc hhhhhhhhhhh pppppp

G 3

12 Şubat 2020 Çarşamba 21:32

chp,hdp,ip ,sp,perinçekçilerden ALIŞ veriş etmeyin. ekonomik destek sağlamayın. ONLAR ittifak ettiler. akşener diyor ki biz RUHEN ETMEDİK AMMA bedenen İTTİFAK ettik bende diyorum ki .HEM BEDEN,HEM RUHEN SİZİ YIKACAĞIZ.

Erdal İlönü

12 Şubat 2020 Çarşamba 17:32

Dördü de iyi eğitimli değil, donanımlı değil. Kargaşa bireyler. Kasaba politikacılığı örneği. Köyünde iyi olmayan sehirde iyi mi olacak?

devrim

12 Şubat 2020 Çarşamba 15:04

OLMAZZ OLMAZZ OLMAZZ

Vatandaş

12 Şubat 2020 Çarşamba 13:55

Sizden bir şey olmaaaz.

Isparta32

12 Şubat 2020 Çarşamba 13:52

Zafer sağlam inşallah

Xxx

12 Şubat 2020 Çarşamba 13:21

Chp için talihsizlik olan kürkçü hâlâ daha partiyi dizayn etmeye çalışıyor oğlun daha 1 hafta önce üye oldu bu utanç sana yeter

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR