28 Mayıs 2020 Perşembe

ISPARTA
ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

ISPARTA'DA TEK TEK CEZA KESTİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

YAN YANA TOPRAĞA VERİLDİLER

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

KORKUNÇ CİNAYETİN TÜM DETAYLARI

GÜL TARLALARINI DON VURDU

GÜL TARLALARINI DON VURDU

BİZZAT KENDİNİZ GELECEKSİNİZ

BİZZAT KENDİNİZ GELECEKSİNİZ

Isparta

Vali Ömer Seymenoğlu, İl Koordinasyon Toplantısına katılan yatırımcı daire müdürlüklerinin müdür yerine müdür yardımcılarının katıldığını görmesi üzerine; “Bundan böyle Belediye Başkanı, Rektör, Bölge Müdürü her kim olursa olsun bizzat kendisi gelecek” dedi.

 2019 yılının dördüncü il koordinasyon toplantısı bugün gerçekleştirildi. Toplantıda 2019 yılının dokuz ayında yapılan yatırımların genel bir değerlendirmesi yapıldı. Valilik Göl Toplantı salonunda Vali Ömer Seymenoğlu başkanlığında saat 11.00’de başlayan toplantıya; İlgili Vali Yardımcısı, Kaymakamlar, Daire Müdürleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile İlgili Sivil Toplum Örgütlerinin başkan ve temsilcileri katıldı.

VALİ SEYMENOĞLU’NUN

DİKKATİNDEN KAÇMADI

Toplantıya Başkanlık eden Vali Ömer Seymenoğlu, toplantının açış konuşmasında il genelindeki yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Toplantıda Vali Ömer Seymenoğlu’nun konuşmasının ardından, Süleyman Demirel Üniversitesi’nden başlamak üzere toplantıya katılan bölge müdürleri, il müdürleri, üniversiteler ve diğer kurum ve kuruluş temsilcileri kurumlarının yaptığı yatırımları sunum şeklinde toplantıya katılanlara anlattılar. Ancak, her iki üniversitenin rektörünün ve bazı bölge ve daire müdürlerinin toplantıya gelmeyip yardımcılarını göndermeleri Vali Ömer Seymenoğlu’nun dikkatinden kaçmadı.

VALİ SEYMENOĞLU; “TOPLANTILARI

BİZZAT KENDİNİZ KATILACAKSINIZ”

Bunun üzerine bir konuşma yapan Vali Ömer Seymenoğlu; “Bu toplantı İl Koordinasyon Toplantısıdır. Burada ilin genelindeki yatırımları görüşüp konuşuyoruz. Dolayısıyla çok önemli bir toplantıdır. Ancak, görüyorum ki, bazıları kendileri gelmek yerine yardımcılarını gönderiyorlar. Bu işler böyle olmaz. Onlara buradan selam söylüyorum. Bundan sonraki toplantıya yardımcılarını göndermek yerine bizzat kendileri gelsinler.

“BU İŞLER CİDDİ İŞTİR”

Yoksa burada kurumunuz gerektiği gibi temsil edilmez. Dinlenmez. Biz de bir şey söylemek istesek karşımızda kurumun bizzat muhatabı olmadığı için söyleyemeyiz. Bu işler ciddi iştir. Şuanda benim de çok önemli işlerim var. Ş. Karaağaç ilçesine Şehidimizin mevlidine gideceğim. Ama, gitmeden önce bu toplantıya başkanlık ediyorum. İstesem ben de Vali Yardımcıma talimatı verir giderdim. Bu toplantıya yardımcım başkanlık ederdi. Böyle olmaz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ıspartalı

10 Ekim 2019 Perşembe 10:38

VALİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM İL MÜDÜRLERİ DEVAMLI KAÇAMAK YAPIYOR ISMARLAMAYA İŞ ÇÖZÜLMÜYOR VALİ BEY GEREKENİ YAPIYOR SAĞ OLSUN HERŞEY ISPARTA İÇİN DİYE HİZMET EDİYOR TAKDİRLE KARŞILIYORUZ.

serdar tutar

10 Ekim 2019 Perşembe 10:36

sayın valim emrivaki konuşacağın personel vardır konuşamayacağın personel vardır. sen memduh zamanından kalma korumanı bi değiştir de gerisi kolay, başarılar dilerimmm

Hatice ÇİFTÇİ

09 Ekim 2019 Çarşamba 19:34

Helal olsun sayın valim ilginize emeginize saglık

kabacalı

09 Ekim 2019 Çarşamba 13:57

Sayın Valimize teşekkür ediyorum gerçekten İlimizin sorunları ile yakınen ilgileniyor ama tabiki AKP İKTİDARI krallık iktidarı malum krallığın yaverleri kim vali kim takarlardımı adamı takmazlar elin TRABZONLU su ISPARTA yı düşünüyor bizimkiler kendi çıkarlarını düşünmekten veya kendi seçmenlerinin maddi çıkarları için iş takibi yapmaktan vakit bulup da memleket meseleerine eğilmelerine vakit kalmıyor birde müdür ve rektörler yazıklar olsun arkalarında yalakalık yaptıkları ağaları var kim takar

Memleket Bizim Memleket

09 Ekim 2019 Çarşamba 13:03

Sn. Valimiz taktir ediyorum. İlin en önemli sorunları için Sn. Valimizi temsilen hizmet edecek olan bdaire müdürlerinin toplantıya yardımcılarını göndermeleri şehrimize, kurumlarına, personellerine verdikleri önemi göstermektedir. 2 yasa 3 toplantıya bizzat kendisi mazeretsiz olarak katılmayan daire müdürleri hakkında idari anlamda görev değişikliği yaptırımı uygulanmalıdır. Memleket bizim memleket, aldığımız ücretin hakkını halal ettirmemiz gerekir diye düşünüyorum. Kamu oyuna saygılarımla..

Bolu beyini atıyla ezen Köroğlu

09 Ekim 2019 Çarşamba 12:44

VALİM KÖROĞLU GBİ YİĞİTSİNİZ KORKUSUZSUNUZ KİM İŞİNİ YAPMIYORSA GÖREVDEN ALIN DEVLETİN ÇELİK YUMRUĞUNU İNDİRİN BU HALK SİZE ALLAHIN EMANETİ

Koç Yiğit Köroğlu

09 Ekim 2019 Çarşamba 12:43

Senitkent Hastanesini habersiz denetlerseniz aksaklıkları yerinde göreblrsnz

Bürokrasi

09 Ekim 2019 Çarşamba 12:02

Devletin en tepesindeki MÜLKİ AMİR var Diğerleri Vekilini tayin etmiş. Yerinde bir karar.

spam

09 Ekim 2019 Çarşamba 11:14

Bu Vali başka Vali, siz çok yaşayın emi.

Birûnî

09 Ekim 2019 Çarşamba 10:57

Vali Bey çok doğru yapmış. İşin başındakiler böyle önemli toplantıya bizzat katılarak devleti ve zimmetlisi oldukları işlerini önemsediklerini ve ciddi devlet adamı olduklarını fiilen göstermelidirler. Tüyü bitmemiş yetimlere, şehitlere ve bu vatanı bize emanet eden mübarek ecdadımıza vefa borcumuz var nitekim....

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR