28 Şubat 2020 Cuma

ISPARTA
EMNİYET İŞİ SIKI TUTUYOR

EMNİYET İŞİ SIKI TUTUYOR

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİNDE YENİ UYGULAMA

ÖZEL HALK OTOBÜSLERİNDE YENİ UYGULAMA

ÇALDIĞI OTOMOBİLLE YAKALANDI

ÇALDIĞI OTOMOBİLLE YAKALANDI

ISPARTA'DA YİNE MERMER OCAĞI YİNE ÖLÜM

ISPARTA'DA YİNE MERMER OCAĞI YİNE ÖLÜM

5 HASTA TABURCU EDİLDİ

5 HASTA TABURCU EDİLDİ

Isparta

Isparta Şehir Hastanesi'nde yaptırdıkları endoskopi sonrası rahatsızlanan ve tedavi altına alınan 5 hasta, tamamlanan tedavilerinin ardından sağlıklı bir şekilde taburcu edildiler.

Isparta'da geçen 08 Ocak 2020 tarihinde hastanede yaptırdıkları endoskopi sonrası rahatsızlanan 5 hasta, hastanede tedavi altına alınmıştı. Tedavi altına alınan hastalardan U.K. 15 Ocak günü, A.G. ve A.K. 17 Ocak günü, F.G. 20 Ocak günü ve son olarak G.K. 21 Ocak günü taburcu oldu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

VATANDAŞIN BİRİ

23 Ocak 2020 Perşembe 03:12

vatandaş ///// hiç birşey olmadı ilacı yasakladılar hepsi bu aita bi yorum var yoruma bakın ali deregümeli yagcısı milletvekiline teşekkür ediyor biri ölen geride kalan acı kimin umrundakiakıl tutulması arkadaş teşekkür derdinde neyin teşekkürü çözemedim

DENİZHAN GÜRORDU

22 Ocak 2020 Çarşamba 12:58

YÜRÜYEREK AYAKTA HASTANEYE GELEN VE TABUTLA ÇIKAN RAHMETLİNİN HESABINI KİM VE YA KİMLER VERECEK SON DURUM NE ONUDA SÖYLEYİVERİN.

istifa

22 Ocak 2020 Çarşamba 11:37

pratisyen il sağlık müdürü istifa etmelidir.

ali deregümülü

22 Ocak 2020 Çarşamba 10:15

Bilgiç REİSİMİZin çok önemli bürokratları, başarılı ve değerli Ferüdun ruşen hocam ve karakaya hocamın başarılarının devamı dilerim. emeklerine sağlık. büyüksün ısparta büyük.

Vatandaş

21 Ocak 2020 Salı 18:56

Soruyorum bu elzem olay karşısında kim ne ceza aldı kimlere yaptırım uygulandı değişen hiçbir şey yok başhekim görevde il sağlık müdürü görevde...olan sadece giden cana oldu...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR