05 Aralık 2020 Cumartesi

ENGELLİLERİMİZ BİZİM CANIMIZDIR, HER ŞEYİMİZDİR

ENGELLİLERİMİZ BİZİM CANIMIZDIR, HER ŞEYİMİZDİR

KORONAVİRÜSÜ YENDİ

KORONAVİRÜSÜ YENDİ

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ

ARANAN 128 KİŞİ YAKALANDI

ARANAN 128 KİŞİ YAKALANDI

TERÖR MİLLİ BİR SORUNDUR

TERÖR MİLLİ BİR SORUNDUR

Isparta Belediyesi

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, ülkemizde yaşanan terör olaylarını kınayarak, terörün milli bir sorun olduğunu ve bu sorunla mücadelede Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik içerisinde olunması gerektiğine vurgu yaptı. Başkan Günaydın, bugüne kadar terör saldırılarında şehit düşen güvenlik güçlerimize ve hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifa dileklerinde bulundu.

Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın,Belediye Meclisinin Ocak Ayı oturumunda yaptığı konuşmada 2017’de terörün son bulması dileğinde bulundu. Son olarak İstanbul’da yeni yılın ilk saatlerinde hunharca gerçekleştirilen terör olayında bir polisimizin şehit düştüğünü ve 39 insanın hayatını kaybettiğini belirten Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Tek dileğimiz 2017 yılında terörün kökünün kazınmasıdır. Türk Milleti olarak bunları ezecek güç ve kuvvetteyiz. Teröre karşı Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor. 2017 yılında Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyetinin güneş gibi parlamasını diliyorum. Terör milli bir sorunumuzdur. Türk Milleti haçlı seferlerine göğüs geren bir millettir. Bu sorunun içerisinden milletçe çıkacağımızın bilinmesini isterim. Kast edilmek istenen istiklalimiz, milli birik ve bağımsızlığımızdır. Ne yaparlarsa yapsınlar milletimizi bölemeyecek, ülkemizi paylaşamayacaklardır” dedi.

Başkan Günaydın “Yeni yılın ilk saatlerinde hunharca gerçekleştirilen terör saldırısında şehit düşen polisimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yaralılara acil şifa dileklerimi iletiyorum”görüşlerinde bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Candan

04 Ocak 2017 Çarşamba 10:08

Ya Başkan çünürden başka nereyi düşünüyor ki birazda Eğirdir istikamet e bak kule önüne bak aç orayı imare

AKP Lİ OLARAK

03 Ocak 2017 Salı 22:14

başkanı tebrik ediyorum en yeni belediye elemanına bile devlete inat 1970 lira maaş veriyormuş helal olsun kul hakkından korkan adamdan zarar gelmez.hastanelere baktım 1300 kuru maaş.SAYIN BAŞKAN CEKETİNİ ASSA SEÇİM KAZANIR.TEBRİKLER SAYIN YUSUF ZİYA GÜNAYDIN

ali

03 Ocak 2017 Salı 21:30

bunun iyi tarafı balaman gibi esnafı halka azap çektirmiyor o esnada iyi amma hizmete gelince sıfır aksi hizmetlerede engelleme konusundada daima başarılı

hasan hassan

03 Ocak 2017 Salı 14:34

sende milli bir sorunsun git artık ısparta hizmette 10 sene geride kaldı. gitte yeni şevkli ehli hizmet biri gelsin.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR