04 Aralık 2020 Cuma

ENGELLİLERİMİZ BİZİM CANIMIZDIR, HER ŞEYİMİZDİR

ENGELLİLERİMİZ BİZİM CANIMIZDIR, HER ŞEYİMİZDİR

KORONAVİRÜSÜ YENDİ

KORONAVİRÜSÜ YENDİ

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA MUAF YERLER VE KİŞİLER LİSTESİ

ARANAN 128 KİŞİ YAKALANDI

ARANAN 128 KİŞİ YAKALANDI

MÜJDEYİ VERDİ

Isparta - İstanbul uçak sefer sayısı günde 2'ye çıkacak.

Ekonomi
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Isparta Ticaret ve Sanayi Odasının davetlisi olarak Isparta'ya geldi. İlk olarak Isparta Valisi Vahdettin Özkan'ı makamında ziyaret eden THY Genel Müdürü Temel Kotil, burada Isparta-İstanbul uçak seferlerinin ikiye çıkarılması için Ispartalılara söz verdi.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

sniper71

26 Temmuz 2014 Cumartesi 09:07

....UZUN YILLARDIR PEGASUS HAVAYOLLARINDA ISPARTALI BİR KABİN AMİRİ OLARAK ÇALIŞIYORUM....THY'NİN BİLET FİYATLARI 250 TL'NİN ALTINA DÜŞMÜYOR....BİZ HER YERE DOĞUDA DAHİL 100 TL'NİN ALTINDA UÇUYORUZ...ÇOK AKILLI YÖNETİCİLERİMİZ PEGASUS'U İKNA ETSİNLER ISPARTAYA UÇMAYA....O ZAMAN GÖRÜN ISPARTA NASIL UÇUYORMUŞ...

ITKM

25 Temmuz 2014 Cuma 19:44

Uçak sefer sayısın 10 a çıkarsanız ne fayda. Gözümüzün önünde Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi çürüyor. Yazık değil mi insanların parasına?

veli

25 Temmuz 2014 Cuma 13:45

ucak seferlerini sabah erken saate alınsa çünkü bir gün boşa gidiyor sabah 7/8/9/saatlere alınsa daha iyi olur

rainman

25 Temmuz 2014 Cuma 12:52

önce doğuya bakın bi şırnağa hakkariye muş bingöle kaç tane uçak iniyor hepsinin nüfüsünu toplasan ısparta etmez haberide iyi okuyun adamlar valiyi ziyarete gelmiş bu vekillere gereken cevabı ıspartalı verecek zaten başbakanımız neden gelmiyor ıspartaya adam haklı toptan kadro değişmesi lazım akp den hiç adam kalmadı gittiniz nuri uzaktaş aday ettiniz şimdi bakacak yüzünüz yok die başbakan gelmiyor ya sizin cezanızı ıspartalı neden çekiyor ......

HELAL OLSUN AK PARTİYE

25 Temmuz 2014 Cuma 09:29

arkadaş iktidarın gücü bu işte.ISPARTAYA THY GETİREN VE SEFER SAYILARININ ARTIŞINI SAĞLAYAN SÜREYYA VE RECEP VEKİLİMİZE,İL BAŞKANI OSMAN BEYE TEŞEKKÜRLER.iktidar vekillerinin ve il başkanının dışında kimsenin sözü geçmiyor. ISPARTA İÇİN harika bir haber.

Ak

26 Temmuz 2014 Cumartesi 01:28

Guzel arkadasım, sen neyin kafasını yasıyorsun....

hasan

25 Temmuz 2014 Cuma 21:37

teşekkür ediyorsunuzda nerede sizin vekil ve sözde il başkanınız. haberi iyi okuyun kim davet etmiş temel kotili. teşekkürü yanlış yere etmişsin.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR