02 Ekim 2023 Pazartesi

Motosiklet tıra çarptı

Motosiklet tıra çarptı

İlk gol başkandan

İlk gol başkandan

Spor

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu ile birlikte 2. Ligdeki gururumuz Isparta 32 Spor’un antrenmanını ziyaret etti. Süleyman Demirel Üniversitesi Batı Yerleşkesinde bulunan çim sahada gerçekleştirilen çalışmayı ziyaret eden Başkan Başdeğirmen, Kulüp Başkanı Süleyman Kabalak’a, Yönetim kurulu üyelerine, Teknik Direktör Yusuf Şimşek ve futbolculara başarılar diledi.

Futbolculara tatlı ikramında bulunan Başkan Başdeğirmen, Isparta 32 Spor’un başarılı olacağına yürekten inandığını söyledi. Başkan Başdeğirmen, takıma hitaben şu açıklamalarda bulundu:

“GÜÇLÜ VE GÜZEL BİR YÖNETİMİMİZ VAR”

“Yeni göreve gelen yöneticilerimiz ve sizlerle belediyemizle beraber Allah'ın izniyle çok güzel bir sezon geçirerek başarılı sonuçlarla anılmak istiyoruz. Tabii ki hedefimiz de her dönem ne olursa olsun karşımızda ne kadar güçlü bir şeyler olduğunu görsek. Hedefimiz her zaman için şampiyonluk. İnşallah Allah nasip ederse o şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. Çünkü Ispartaspor'un son 3 senesinde bakmışsınız. Mutlaka bal ligi üçüncü lig, ikinci lig yani böyle  bir arka arkaya seri bir şekilde hareket var. İnşallah bu yıl sizlerle beraber o güzellikleri 3 yıl içerisinde yaşadığım güzellikleri sizlerle de yaşamak istiyoruz.
Çünkü Isparta artık buna çok aç, çok istekli. Bunu da fark etmişsinizdir hem yöneticilerimizin. Çok büyük hevesle dinden dolayı hem de taraftarlarımızdan dolayı Yusuf hocam da sağ olsun ekibiyle beraber kırmadı geldi. Bize sizlerle beraber bu güzel, başarılı bir şekilde bir sezon geçiririz.

İnşallah çok iyi bir teknik heyetimiz var. Allah razı olsun hocamızla beraber çok güzel şeyler yapacağımıza inancındayım. Bizler de Isparta Belediyesi olarak sizlerle her zaman için bu coşkuyu beraber yaşayarak başarıya ulaşmak istiyoruz. Amacımız Isparta’mızı en güzel şekilde temsil etmek. Altyapı olarak bize düşen hocam, bizlerin de birkaç tane sahamız var sanırım bir tanesi 1 haftaya kadar diğeri de 2 ay içerisinde bize teslim edilecek. Aynı bunun gibi ama tabii ki doğal çim değil. UEFA standartlarında 2 tane stadımız var. Onlar sizin hizmetinizde istediğiniz zaman olacak.

Statlar inşallah değişik değişik yerlerde çalışmak istediğiniz zaman bize düşen görev neyse onları da biz yerine getireceğiz. Evet. Bizim de yapacağımız ne varsa hocam sizlerle beraber yönetici arkadaşlarımız, başkanımız üzerimize düşeni en güzel şekilde yapacağız. Allah'ın izniyle gerçekten çok güzel bir  yönetimimiz var. Bugüne kadar belki olmayan şekilde istekli, genç, dinamik, sporu seven gerçekten ben bu işin içerisinde olmak istiyorum diyen arkadaşlarımızı 1 yönetim oluşturduk.

Bu önemli herhalde hocam kulüpte buluşuyor. Evet. Yani kulüpte bu çok önemli. Herkes fedakarca işini gücünü ikinci planda bırakıyor.. Onun için arkadaşlarımız bu işin içerisinde bu istek ve hevesle bu spora yardımcı olmak istiyorlar.

 Allah başarılar nasip etsin. Amin güzel rabbim utandırmasın bizi ve bu güzel istekli hepsi birbirinden güzel çocuklarımız. Tabii ki onlar da bu yıl başarı gösterirlerse çok daha farklı şekilde onlar da klasmanın yükselenler en güzel yerlere gitsinler. Bu duygularla inşallah sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Başkanın konuşmasının ardından yönetim, teknik heyet ve futbolcular Başkan Başdeğirmen’i alkışladılar.

Isparta 32 Spor Başkanı Süleyman Kabalak ise Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e takıma olan katkı ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Bu arada Ispartaspor Asbaşkanı Nuri Top’un teklifi üzerine Belediye Başkanı Başdeğirmen penaltı atışı yaptı. Yöneticiler ise penaltı anlarını ölümsüzleştirdiler.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Tevfik

05 Ağustos 2022 Cuma 20:49

Kabalak başkan ıspartaspor şampiyon....

Ispartalı

03 Ağustos 2022 Çarşamba 09:16

Gol atışı bile bir başka güzel. Başkanıma hersey yakışır.

32 Gençlik

03 Ağustos 2022 Çarşamba 07:18

Ispartspora ana avrak küfreden adamları gördükçe içim sızlıyor.

Gazeteci Arif

03 Ağustos 2022 Çarşamba 06:01

Helal Başkanım sizede bu yakışırdı. Ispartaspor sahipsiz diyenler utansin

VURDU GOOOL OLDU

03 Ağustos 2022 Çarşamba 00:40

BAŞKAN VURDU GOOOOOL GOOOL OLDU o ne la tüh be kendi kalesine atmış golü nolcek şimdi

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR