20 Nisan 2024 Cumartesi

Zafer Mahallesi en güzel hizmeti alacak

Zafer Mahallesi en güzel hizmeti alacak

Isparta

Zafer Mahallesi’nin iddialı Muhtar Adayı Kemal Turan, halka hizmet hakka hizmet etmek düsturu ile yola çıktıklarını belirterek seçildiği takdirde mahallenin yıllardır hasret kaldığı layık olduğu hizmetlere kavuşacağını müjdeledi.

31 Mart yerel seçimlerinde Zafer Mahallesi’nden Muhtar Adayı olan Kemal Turan yapmayı vaat ettiği projelerini kamuoyu ile paylaştı.

Zafer Mahallesi’nin iddialı muhtar adaylarından olan Kemal Turan, kendisinin 1968 Keçiborlu doğumlu olduğunu belirterek, evli  3 çocuk babası olduğunu ve uzun yıllardır Zafer Mahallesinde ikamet ettiğini hatırlattı.

 

MAHALLEME HİZMET

İÇİN ADAY OLDUM

Zafer Mahallesi’nin daha iyi hizmetlere kavuşması için muhtarlığa aday olduğunu belirten Kemal Turan, “Mahallemize daha iyi hizmet vermek adına Zafer mahallesi muhtar adayıyım. Seçildiğim takdirde mahallemize kapalı Pazar yeri ve sosyal tesis kazandırmak için yerel yönetimle diyalog halinde olacağım o hizmetler mahalleme gelinceye Belediyenin kapısını aşındıracağım,  ayıca mahalleme kapalı servis bekleme durakları ve benzeri hizmetleri kazandırmak için gayret sarfedeceğim. Bu yolda tüm değerli Zafer mahalleli seçmenlerin desteklerini bekliyorum” dedi.

KEMAL TURAN KİMDİR ?

Zafer Mahallesi Muhtar Adayı Kemal Turan olarak Isparta’nın ekmeği ile suyu ve  havasıyla yoğrulmuş, gülün kokusunu içine çekmiş evladınızım. Evli ve 3 çocuk babasıyım. Yeni Sanayi Sitesinde Yörük Kaynak atölyem var. Çocuklarımla birlikte oto kurtarma, forklift-nakliye işleri yapmaktayız. Rabbim sağlık, sıhhat ve imkan verdi Mahallemize hizmet verebilmek adına muhtarlığa adaylığımı koydum.

Halka hizmet hakka hizmet düsturunu yol çizgisi belledim. 25 yıldır Zafer Mahallesinde ikamet etmekteym. Mahallemizin eksikleri konusunda neler yapılacağını iyi biliyorum. Rabbim nasip ederse ilk önce mahallemize semt pazarı kurulması ve sosyal tesislerin yapılması için çalışmalara başlayacağım. Kaliteli bir yaşam için; mahallemizin huzur, refah ve güvenliği için, gönül verdiğimiz bu yolda desteklerinizi bekliyorum. Birlikte yürüyeceğimiz Nice Zaferlere. Zafer inananlarındır.”

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR