28 Mayıs 2023 Pazar

Evinde ölü bulundu

Evinde ölü bulundu

BİR DEVİR KAPANIYOR

BİR DEVİR KAPANIYOR

Türk Yıldızları Isparta'da gösteri uçuşu yapacak

Türk Yıldızları Isparta'da gösteri uçuşu yapacak

Isparta Gül Festivali'nde sahne alacak sanatçılar

Isparta Gül Festivali'nde sahne alacak sanatçılar

YSK, 28 Mayıs seçimi için oy pusulasını tanıttı

YSK, 28 Mayıs seçimi için oy pusulasını tanıttı

Isparta

Yüksek Seçim Kurulu'nca (YSK) cumhurbaşkanı seçimi 2'nci tur oylamasında kullanılacak oy pusulaları tanıtıldı.

YSK Başkanlığı'nda temsili oy verme kabini kurularak, 28 Mayıs'taki cumhurbaşkanı seçimi 2'nci tur oylamasında kullanılacak şeffaf sandık ve oy pusulaları tanıtıldı. Cumhurbaşkanı adayları için hazırlanan oy pusulasında Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan 1'inci sırada, Millet İttifakı'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu 2'inci sırada yer aldı.

Seçmenler, oy pusulasını tek zarfa koyarak seçimini yapacak. Oy pusulasına 'TERCİH' veya 'EVET' mührü dışında imza ve işaret yapılmayacak. Zarfa pusulalar dışında bir şey konulmayacak. Aksi halde oy geçersiz sayılacak. Cep telefonu ve kamera gibi görüntü kaydedici veya haberleşme sağlayıcı cihazlarla oy verme kabinine girilmesi yasak olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Mustafa Kemal

25 Mayıs 2023 Perşembe 11:41

Enflasyon düşsün istiyorsan, Memur emekli zam istiyorsa, emekli 15 tl Bayram ikramiyesi istiyorsa, Suriyelilerin ülkesine gitmesini istiyorsanız, tabi ki de oyları Sayın Kılıçdaroğlu’na vereceksin. Eskiden akrabaya çeyrek takılırdı, hani ne vardı eskiden diyenler, hatta emekli olunca ikramiye parasına ev alınırdı. Ne var eskide diyenler.

AKILSIZLAR BUNU İYİ OKUSUN

24 Mayıs 2023 Çarşamba 21:17

TURKİYE-SURİYE,TÜRKİYE- İRAN,TÜRKİYE-IRAK,TÜRKİYE-YUNANİSTAN ,TÜRKİYE-ERMENİSTAN arasında savaş çıkarsa TÜRKİYE TARAFINI TUTMA DİYEN KANI BOZUKLARA'MI rey vereceğim.ben ERDOĞANIN ORDUSUNA hizmet etmem.DİYEN KANSIZLARA'MI REY VERECEĞİM. BİNLERCE TÜRKÜ ğemilere bindirip.DENİZE DÖKEN STALİNCİ MARKSİST SOLCULARA'MI REY VERECEĞİM.MÜSLÜMAN KÜRDE ZÜLÜM EDEN inönü CÜLEREMİ REY VERECEĞİM.yoksa HALKA DIŞKI YEDİREN KOMONİST .IRKÇI ZALİMLERE'Mİ REY VERECEĞİM.kürt ÇOCUKLARINI DAĞLARA KAÇIRAN ERMENİ pkk

Arif

24 Mayıs 2023 Çarşamba 18:40

Yabancı nicli mal bize ne senin oyundan git ne yaparsan yap bi de resim çek o gün paylaş bari huloo!Her insan vereceği kişiyi belirledi senin aklınla mi biliyoruz kime vereceğimizi

Hüseyin

24 Mayıs 2023 Çarşamba 18:38

Cumhurbaşkanı Malatya'daki mitinğde rahmetli özala meziyetler söylerken ıspartada demireli yuhalatmıştı.rahmetli demire li anarken lakabı çoban diye hitap ediyor hala. Unutmadık unutmayacağız.

Mustafa Kemal

24 Mayıs 2023 Çarşamba 18:30

yabancı adlı mahluk. Hadi kendi ülkene. Benim ülkem için fazla çenen açılmış.

YABANCI

24 Mayıs 2023 Çarşamba 15:52

ben EVET DERKEN içimde böyle bir niyet ile evet diyeceğim.DEPREMZADELER KÜFÜR EDENİN ?ŞEHİDİNİN BACISINA KÜFÜR EDENİN? YABANCILARIN NE İŞİ VARDIR DİYE ,ISPARTALI OLMAYANLARI YABANCI ĞÖRENLERİN? ysp İLE İTTİFAK KURANLARIN?insanların baş örtüsü ile uğraşanların.ANASININ BAŞ ÖRTÜSÜNE KARIŞMAYIP.ATASININ BAŞ ÖRTÜSÜNE KARIŞMAYIP SADECE alçakça kendilerinden olmayaların başörtüsü ile sorun çıkaranların? bu yazdığım SEBEPLERDEN DOLAYI. RE KULANACAĞIM VE alın size nasıl evet denilecekmiş anlayın.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR