05 Ekim 2022 Çarşamba

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Sırtından defalarca bıçaklandı

Sırtından defalarca bıçaklandı

Tarlada acı son

Tarlada acı son

Belediye başkanının yeğeni çıktı

Belediye başkanının yeğeni çıktı

Yolcu otobüsünde yakalandı

Yolcu otobüsünde yakalandı

Isparta

 ISPARTA'DA yolcu otobüsünde bulunan bir şüphelinin yapılan üst ve eşyalarında yapılan aramada 902,86 gram uyarıcı nitelikli madde ele geçirildi. Yakalanan şüpheli gözaltına alınmasının ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Geçen 19 Eylül günü Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yolcu otobüsünde bir şüphelinin üst ve eşyalarında yapılan aramalarda 902,86 gram uyarıcı nitelikli madde ele geçirildi. Yakalanan şüpheli hakkında “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” ve “Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek, Bulundurmak ve Kullanmak” suçlarından işlem yapılırken, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ispartalı

23 Eylül 2022 Cuma 10:50

Adamdaki 1 kiloyu yakalayanlar tonlarca uyuşturucuyu neden yakalayamıyor. Teperleri neden bitmiyor. Yıllardır aynı hikaye olan alttaki narkotik poliaine okuyor. Adam gece gğndüz savaşıyor yakalıyor ama tepedeki dağıtım hala bitmiyor? Gümrükten telefon sokamazken tonlarca uyuşturucu geçiyor

Paşaoğlu

23 Eylül 2022 Cuma 10:35

Benim anlamadiğim şu yakalanan uyusturucu ya içici üstunde 150 gram yada 900 gram neden bunu üreten ülkeye sokan yakalanmiyor neden 5 ton yakalandi die haber çikmiyor yoksa uyusturucuyu toplu halde ulkemize sokanlarin dokunulmazligimi var emniyetin gücümü yetmiyor?

Huzurharambizlere

23 Eylül 2022 Cuma 00:04

Zamanınd ülkeye kürtleri soktular başımızı sokmadıkları dert kalmadı terör kürdistan gerilla apo vs vs kaçak elektriği hala kullanırlar kaçakçılık uyuşturucudan köşeyi dönerler ğlkede milleti zehirlerler cingenler ayrı zarar verir tırbacılık hırsızlık memleketi mahvederler siz düşünün ülkeye şu anda afgan suri iranlı rusyalı ukraynalı ıraklı pakistanlı önüne gelen doldu bundan sonra biz artık gün yüzü görmeyiz sınırları açıp bizi buna mahkum edeni allaha havale ediyorum

Isparta

22 Eylül 2022 Perşembe 19:56

Allah Devletimize Milletimize güç versin tüm emniyet güçlerimizi korusun yardımcısı olsun inşallah.

Cesars

22 Eylül 2022 Perşembe 19:49

Kedin Doğu otobüsüdür uyuşturucu işini Kürtler yapar para için anasını satar bunlar ülkeyi zaten satar

Erdi Metin

22 Eylül 2022 Perşembe 19:45

Bravo Isparta nark

Çünürlü

22 Eylül 2022 Perşembe 18:30

Isparta Emniyet Narkotik şube gözbebeğimiz tebrikler

Uçuyog

22 Eylül 2022 Perşembe 18:07

Değdimi değmedi en az 15 sene alacak merak ettiğim bu metin bolluğu nerden geliyor kaynağı ne kimler ülkeye bunu ton ton sokuyor koca emniyet nasıl bunu çözemiyor yoksa dokunamadıkları biri varda ondanmı yol vermek zorunda kalıyorlar nasıl patladı bu uyuşturucu 20 yılda pess!

Uğur

22 Eylül 2022 Perşembe 18:02

Tebrikler narkotik şube başarılar diliyorum

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR