06 Temmuz 2022 Çarşamba

ŞEHİT ENES ÖZGÜL’ÜN DUYGU DOLU VASİYETİ

ŞEHİT ENES ÖZGÜL’ÜN DUYGU DOLU VASİYETİ

Polise Başvurdu

Polise Başvurdu

Adını tarihe altın harflerle yazdırdı

Adını tarihe altın harflerle yazdırdı

1 MİLYON TL DOLANDIRDI

1 MİLYON TL DOLANDIRDI

Yol çift şeride dönüyor çevre düzenlemesi yapılıyor

Yol çift şeride dönüyor çevre düzenlemesi yapılıyor

Isparta

Isparta Belediyesi, Gökçay’daki Huzurevi binası önünden Kirazlıdere yol girişi arasındaki kısmı bölünmüş yol haline getiriyor. Yol boyunca kaldırımlar da begonit taşlarla kaplanarak, ışıklandırılacak.

Isparta Belediyesi, Etnografya Halı ve Kilim Müzesi ile Huzurevi bölgesinde kalan alanda asfalt çalışmalarını tamamlamıştı. Bu bölgede yıpranan parke taşları kaldırılarak, ilk asfalt çalışması gerçekleştirildi. Yolda ikinci etap olarak baskılı asfalt yapılacak. Yol boyunca ise kaldırımlar yeniden düzenlenirken, yeni kaldırım alanları oluşturuldu. Kaldırımlarda kilit taşı döşeme çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor. 1400 metre uzunluğundaki yolda çift şeritte toplam 2800 metrelik bisiklet yolu da oluşturuluyor.

Bu çalışmaların devamı olarak Gökçay Mesirelik alanı girişinde bulunan Huzurevi alanına gelindiğinde tek şeride düşen yol için çalışma başlatıldı. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrulusunda Huzurevi binası önünden Kirazlıdereyol girişine kadar uzanan kısım bölünmüş yol olarak yeniden düzenleniyor. Bu kapsamda yoldaki yıpranmış kilit parke taşları Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince kaldırıldı ve altyapı çalışmalarına geçiliyor. Ayrıca bölgedeki otoparkta da düzenleme yapılacak. Yol boyunca kaldırımlar isebegonit taşlarla kaplanacak ve ışıklandırma sistemleriyle farklı bir görünüme kavuşacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

sakin

22 Haziran 2022 Çarşamba 12:43

gökçay mesireliğine çıkış ve iniş yollarına ara ara hız tümseği koyun lütfen. bilhassa gece uçarak gidiyor arabası da motoru da..

işsizdoktor

22 Haziran 2022 Çarşamba 00:32

çevre felaketleriyle boğuştuğumuz bu dönemlerde şiddetli yağış riski varken parke taşları kaldırıp yerine asfalt döken zihniyet yarın olabilecek sel felaketlerinin daha etkili bir şekilde mal ve can kayıplarını arttırmasına zemin hazırlamaktadır. kime danışılıp bu işe girişildiyse başkan iyi değerlendirsin bu sözlerimi. hayat bu kadar ucuz olmamalı.

Vatandaş

21 Haziran 2022 Salı 21:57

Araya kaldırım döşemek gibi maliyetli bir yol izleneceğine çift sarı yol çizgisi çekilse o da aynı işlevi görürdü.

Den

21 Haziran 2022 Salı 20:11

Güzel hizmet herşeyi eleştirmeyin gidin başka şehirlere 50 yıl geri kalmış ısparta evleri apartları diktiniz sadece bırakın bu işleri kirazlıdere geç kalmış bir proje millet bahçesi de güzel proje olacak misafir geldiğinde çatır çatır götürebilecez

Duple yol

21 Haziran 2022 Salı 19:52

Adam bölünmüş duble yol yapıyor yine de yaranamıyor

MA PLAKALILAR

21 Haziran 2022 Salı 17:41

Anadaly mahallesi modern evler arası ölüm yolunu da bölünmüş yol yapsanıza. Ama yapmazsınız. Çünkü orda yeteri kadar insan ölmedi. Biraz daha ölsünler demi

vatandaş32

21 Haziran 2022 Salı 14:50

Biz fabrikalar, istihdamlar, işsizlikle mücadele, raylı sistem, trafik sorununa çözüm beklerken elimizde olana bakın. yolun taşı değişiyormuş, yol bölünüyormuş mış miş. ya allah aşkına vatandaş hizmet bekliyor. madem çok hizmet aşkıyla kavruluyorsanız tedaşın kazdığı asfaltları yenileyin. yollar resmen köstebek yuvasına dönmüş durumda. yzg en azından asfalt yapıyor onla övünüyordu. yazıklar olsun başka birşey demiyorum

Ne Önemi var

21 Haziran 2022 Salı 14:41

Neden kaldırım taşları sökülüp asfalt döşendi ve neden mazgallar kapatıldı? Hiçbiri bana mantıklı gelmiyor.

Jsjsj

21 Haziran 2022 Salı 13:42

Allah aşkına millete bir is yeri kurun yaa yıllardır aynı muhabbet ayrıca bu düzenlemeyi yaz gelmeden yapında.millet.rahatca gezsin

Devlet Ebed Müddet

21 Haziran 2022 Salı 13:06

Bizde diyorduk begonit haberi gelmedi , adamın hizmet anlayışı bu valla büyük bir vurgun kokusu geliyor seçimde belli olur , bir sürü arşiv yapılmıştır . .Geçen dönem yazıcı akpye bir şantiyenin içinin fotoğraflarını satmıştı şimdi kendileri dersli olduğundan şantiyede fotoğrafı yasaklamışlar.Gerçeklerin birgün ortaya çıkma gibi bir huyu vardır ne kadar saklarsan sakla Allah 'dan gelen karar var .

Sade vatandas

21 Haziran 2022 Salı 12:45

Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel oluyor.

Rıfat

21 Haziran 2022 Salı 12:37

Buralara harcadığınız paraların hesabını seneye verirsiniz.Yazık bu kadar masrafa şehir merkezi yollar dökülüyor.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR