17 Nisan 2024 Çarşamba

Yalvaç’ta seçimi kazanan Kodal’dan ilk mesaj

Yalvaç’ta seçimi kazanan Kodal’dan ilk mesaj

Isparta

Isparta’nın Yalvaç İlçesinde Belediye Başkanlığı seçimini kazanan Mustafa Kodal teşekkür mesajı yayınladı.

Yalvaç Belediye Başkanı Mustafa Kodal; Bir seçim dönemini hayırlısıyla bitirdik. Bana verdiğiniz destek ve teveccühle sizleri temsile yetki vererek beni Belediye Başkanı seçtiniz. “Yalvaç için Altyapı, Yol, Konut ve Hizmet” diyerek başladığımız seçim sürecinde herkese ulaşmaya çalıştık. Şehrimizin sorunlarını ve ürettiğimiz projeleri anlattık. Bu seçimle birlikte Yalvaç’ta yorulan, yıpranan siyasetin karşısında temiz bir siyaset anlayışına olan hasret bir kez daha tescillenmiştir. Seçim kampanyamız boyunca hiçbir zaman desteğini esirgemeyen, son derece iyi niyet, samimiyet ve büyük bir gayretle çalışan, tüm yol arkadaşlarıma, gönül beraberliği yaptığımız, destek ve dualarını esirgemeyen, oy veren/vermeyen tüm vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu seçim sürecinde bana gönülden verdiğiniz destek ve teveccühten dolayı sizlere müteşekkirim. Manevi sorumluluğunuzu her zaman omuzlarımda hissedeceğim ve Allah’ım sağlık ve ömür verdiği müddetçe hizmet edeceğim. Verdiğiniz emanete layık olacağımdan emin olunuz. Önümüzdeki beş yılda Yalvaç’ımıza hizmet etme onurunu yaşayacağız. Bu güveni boşa çıkarmayacak, tevazu, samimiyet ve gayretle sizlere hizmetkâr olacağımızdan şüpheniz olmasın. Birlikte, Yalvaç için daha iyi bir yarın inşa edeceğiz. Yalvaç’ı beraber kazandık, beraber yöneteceğiz. Sizleri sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.Allah’a emanet ediyorum’ dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

baretta

01 Nisan 2024 Pazartesi 23:51

İNŞALLAH YALVAÇ İÇİN İYİ OLUR. BAŞARILAR DİLİYORUM.YALVACI YALCAÇ YAPACAK KİŞİSİNİZ.

Vatandaş Rıza

01 Nisan 2024 Pazartesi 23:33

Enkaz devraldık, edebiyatı yapma lütfen sayın başkanım.. Personel Maaş larini ödeme de sıkıntı çıkarma lütfen...Ankara ile çok çok iyi geçin derim.. Hayırlı olsun..

Yalvaçlı

01 Nisan 2024 Pazartesi 23:16

Hayırlı uğurlu olsun.Yalvaç adına çok sevindim.Başarılar dilerim yolunuz açık olsun.

Ben

01 Nisan 2024 Pazartesi 23:09

Hiç bir şey yapamaz 5 yıl maaş alır gider diğeri gibi

Ali Ç.

01 Nisan 2024 Pazartesi 22:02

Mustafa Kodal adam gibi adamdır halkın içinden samimi biridir sonuna kadar destekliyoruz

YALVAÇ İYİ OLACAK

01 Nisan 2024 Pazartesi 22:00

SAYIN BAŞKANIM İNŞAAT SİZİN İŞİNİZ. ATIL DURUMDAKİ İÇKİ İÇME ALANLARINA DÖNMÜŞ -ESKİ DOĞUMEVİ VB.- YERLERİ LÜTFEN YALVAÇ'A KAZANDIRIN. YİNE AYNI ŞEKİLDE TARİHİ ESER DİYE ESKİ PÜSKÜ, YANMIŞ, DÖKÜLMÜŞ YALVAÇ'A YAKIŞMAYAN EVLERİ RESTORE ETMENİZİ YA DA YIKMANIZI UMUYORUM.

Adıgüzel

01 Nisan 2024 Pazartesi 21:56

Sayın başkan inşallah başkanlığınız süresince yazın bahçe suluyorlar diye o sıcakta milleti susuz bırakma gibi durumlarla karşılaşmayız. Güveniyoruz.

Yalvaç

01 Nisan 2024 Pazartesi 21:55

Helal olsun adam kazandı

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR