17 Nisan 2024 Çarşamba

Vatandaşın çaresi Atakan Yazgan!

Vatandaşın çaresi Atakan Yazgan!

Isparta

Cumhuriyet Halk Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Atakan Yazgan, Karaağaç mahallesi esnaflarını ziyaret etti. Tüm içtenliğiyle esnaf ile mahalleninin istek ve dileklerini dinledi. Yazgan, bu zorlu süreçte bütün çabaları ile esnafa olan yardımını esirgemeyeceğini vurguladı. Atakan Yazgan ile karşılaşan esnaf "Alım gücü oldukça düştü esnaflık giderek zorlaşıyor" ifadelerini kullandı. Yazgan, bu ifadelere karşılık olarak "Oylarınız ve destekleriniz ile bu işin üstesinden geleceğiz" dedi.

GÜZEL ISPARTAMIZA GÜZEL İŞLER VERECEĞİZ

Karaağaç mahallesi ziyareti sırasında mahalle sakinleriyle samimi bir iletişim kuran Yazgan, yerel ihtiyaçlara dair görüş alışverişinde bulundu. "Su kaynakları konusunda eksiğimiz var" söyleminde bulunan esnafı can kulağı ile dinleyen Yazgan, "Eksik çok ama gelirsek hepsini getireceğiz" ifadelerinde bulundu. 

MÜCADELEMİZ HER ZAMAN DEVAM EDİYOR 

Tezgahların başında duran kadınlara ithafen "Kadınlarımız bizim için çok değerli, oylarını mutlaka bekliyoruz. Tezgahların başında kadınlarımızı görmek çok güzel bir kare" dedi. 
Karaağaç esnafının Atakan Yazgan'a karşı "Yaptığınız katkılar ortada her şeyi görüyoruz, sağolun" ifadeleri kullanıldı. Mahalleliden yoğun ilgi gören Yazgan,  halktan "Oylarımız her zaman sizinle başkanım" sözlerine kulak verdi. "Destek sizden çalışmak bizden" diye ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

soyguna son

02 Mart 2024 Cumartesi 18:55

Hayırdır acelen ne cahil, kopyamı çekçeksin

Emin

01 Mart 2024 Cuma 13:11

Adamın kralı mahallenin abisi ramazan abim

Bize icraat gerekli

01 Mart 2024 Cuma 11:01

Güzel işler derken,projelerin var mı,sen onları şöyle,para dağıtarak seçim kazanmayı boş verin Ispartaya icraat gerekli...

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR