30 Mayıs 2024 Perşembe

Vali Baruş öğrencileri kırmadı

Vali Baruş öğrencileri kırmadı

Isparta

Ülkü İlkokulu 3-E sınıfı öğrencileri Hayat Bilgisi dersinde işledikleri yerel yönetimler konusunu Vali Aydın Baruş’la birlikte yapmak istedir. Vali Baruş, öğrencilerin bu isteklerini kırmayarak Isparta Valiliği’nde öğrencileri ağırladı.

Buluşmada öğrencilerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Baruş, öğrencilerin yerinde öğrenerek ders işlemek istemelerini çok yararlı bulduğunu söyledi.

Ziyarette merkezi yönetimden başlayarak il yöneticilerine kadar yöneticilerin görevlerini öğrencilere tek tek anlatan Vali Baruş, Valilerin illerde Cumhurbaşkanımızı temsil ettiğini söyledi. İlde bulunan tüm müdürlüklerin en üst yöneticisinin Vali olduğunu belirten Vali Baruş, Valilerin ilde başta güvenlik ve asayişin sağlanması olmak üzere hemen hemen her türlü iş ve işlemden sorumlu olduğunu aktardı.

Öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Vali Baruş öğrencilerle uzun bir süre yerel yönetimler ve kişisel hayatı hakkında bilgiler verdi.

Bir 8 kişi, çocuk, ders çalışan insanlar ve masa görseli olabilir

Bir 4 kişi görseli olabilir

Bir 9 kişi ve yazı görseli olabilir

Bir 3 kişi, çocuk, ders çalışan insanlar, masa, satranç ve çocuk oyuncağı görseli olabilir

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Ben

16 Mayıs 2024 Perşembe 07:02

Boş işlerle upraşmaya deva valşysen Isparta için bir şey yap senin makamın çabuk avutma makamı değil

MERT

16 Mayıs 2024 Perşembe 01:30

sayın valim 7.SINIFTA BİR ÇOCUK VAR çok yaramaz sürekli diğer çocuklara sataşıyor ya okul yada sizin desteğinizle sınıfı yada okulu değişmeli peşinen teşekkürler öğrenciler sınıfın huzurunu bozmamalı yaramazlık yapan 1-2-3 uyarıda disipline edilmeli

VELİ

15 Mayıs 2024 Çarşamba 17:59

SAYIN VALİM YARAMAZLIK YAPAN ÇOCUKLARI VE VELİLERİNİ OKUL YÖNETİMİ DİSİPLİNE ETMELİ ORTAOKULDA BİR ÇOCUK SÜREKLİ YARAMAZLIK YAPIYOR SINIFI YADA OKULU DEĞİŞTİRİLMELİ SLMLAR

Gazeteci Arif

15 Mayıs 2024 Çarşamba 17:27

Sayın vali bugün 19 mayıs provası dolayısıyla yolları kapattirmışsın. 5 km fazla yol yaptım. . Artık yapmayın bunları. Yılda en az 6 tören böyle. Cokmu zor çözüm bulmak. Böyle devam ederse sana hakkımı helal etmiyorum. Sırça köşklerde yaşıyorsun tabii ki bunları bilmezsin.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR