29 Kasım 2023 Çarşamba

Terörü ve arkasındaki karanlık odakları lanetliyoruz

Terörü ve arkasındaki karanlık odakları lanetliyoruz

Isparta

Isparta Barosu, Ankara'da İçişleri Bakanlığı'nın önünde bombalı saldırı girişimi sonrası açıklama yayınladı. Isparta Barosu; “Geçmişin acı deneyimlerini anımsatan terör saldırısı sonucu can kaybı yaşanmamış olması tek tesellimizdir” denildi.

Yapılan açıklamada; “İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü giriş kapısında gerçekleştirilen bombalı saldırıyı lanetliyoruz. Geçmişin acı deneyimlerini anımsatan terör saldırısı sonucu can kaybı yaşanmamış olması tek tesellimizdir. Saldırıda yaralanan emniyet mensuplarına acil şifalar diliyor, yaşam hakkını ve toplumsal güvenliği hedef alan terörü lanetliyoruz”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ARAPHAN

02 Ekim 2023 Pazartesi 15:54

terörü lanetliyorum.LAKİN: TÜRKİYE KAHRMAN SİLAHLİ KUVVETLERİNE iftira ata düşman olan.ERMENİ VELETLERİNİ KINAMAYAN LARIDA RABBİM KAHRU PERİŞAN ETSİN.ĞÜVENMEDİĞİM hiçbir ferde( etiketi,makamı ne olursa olsun) veletlerine bile 1 damla su vermek HAİNLERE lojistik destek sağlamak. VE HAİNLERE KARŞI SESİZ KALMA DİLSİZ ŞEYTAN OLMAK DEMEKTİR.

av

02 Ekim 2023 Pazartesi 13:34

baroda ne organizasyon ne piknik ne yeme içme hiçbir şey yok çok kötü dönem

Omurga şart

02 Ekim 2023 Pazartesi 11:22

Ya Ünsal Başkan fırıldak gibi dönme ya bi ilkeli ol, geçen hafta anayasal düzeni değiştirmeye çalışan, terör örgütleri ile yoğun irtibatları olan gezi davası sanıklarını destekleyin bildiri yaptın, ya ilkeli omurgalı ol, baronun kasasını doldur sen önce, Isparta Barosu en silik, en vasat dönemini yaşıyorr, Başsavcı Adalat Kom Bşk ciddiye dahi almıyor seni ve sayende o değerli yöneticiler bulunan ekibini, şu kibrinden de vazgeç o bile bol duruyor. Saygılar Baro camiasına

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR