05 Ekim 2022 Çarşamba

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Saadet Parti İl Başkanlığına Yaşar Gürtoklu Getirildi

Sırtından defalarca bıçaklandı

Sırtından defalarca bıçaklandı

Tarlada acı son

Tarlada acı son

Belediye başkanının yeğeni çıktı

Belediye başkanının yeğeni çıktı

Tamer Cantekin'den, Ispartaspor'a DEV sponsorluk desteği

Tamer Cantekin'den, Ispartaspor'a DEV sponsorluk desteği

Isparta

NETİSA ve SAKURA şirketlerinin sahibi Ispartalı İş insanı Tamer Cantekin, şehrinin takımı Ispartaspor'a sponsorluk desteğinde bulundu. 

Merkezi Ankara'da bulunan  bireysel ve endüstriyel soğutma sektöründe hizmet veren NETİSA ve SAKURA şirketlerinin sahibi, Yalvaçlı iş insanı Tamer Cantekin, doğup büyüdüğü topraklara bir hizmette daha bulundu.

Cantekin Ispartaspor'a maddi destekte bulunmak için sponsorluk sözleşmesine imza attı.

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Ispartaspor'a şehir sevdalıları destek olmaya devam ediyor.

Ispartaspor'un, Perşembe günü SDÜ Stadyumunda gerçekleştirdiği idmanını takip eden İş insanı Cantekin, futbolculara ve teknik heyete önce  baklava ikramında bulundu, ardından da sponsorluk için imza attı.

İmza töreninde hazır bulunan Kulüp 2. Başkanı Gültekin Özdemir , desteklerinden dolayı Tamer Cantekin' e teşekkürlerini sundu.

Sponsorluk anlaşması sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Tamer Cantekin, 'Şehrimizin ortak değeri olan Ispartaspor'a destek olmak bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Çocukluğumuzun ve gençliğimizin değişemez  sevdası olan yeşil pembeli ekibin sonuna kadar yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Eski günlerde olduğu gibi kısa zamanda  takımımızı 1. Lig de görmek bizlerin gurur kaynağı olacaktır' dedi.

Ispartaspor yönetimi ve teknik heyeti Cantekin'e desteklerinden dolayı ayrıca teşekkürlerini sundular.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ıspartalı taraftar

23 Eylül 2022 Cuma 09:04

bilet fiyatları 10tl 20 tl olmadıkça bu taraftar maça gelmez takımı oynatan taraftardır.ancak bedavaya maç izleyen 32 gençlik gelir onlarda 15.20 çocuk bağırıyor grup diye bişey kalmamış eskiden olsa futbolcuların ayakları titrerdi açık tribünün önünde şimdi ise çocuk korosu olmuş tribün

Güven Gültekin

23 Eylül 2022 Cuma 04:43

Stat reklamı için tşk ediyorum ama böyle bir firmadan 100 bin TL az bir destek rahmetli Galip Başkan bile daha fazla bağış yapıp bu kadar reklam yapmamıştı hadi bakalım forma reklamı da bekliyoruz Tamer Bey den takımın henüz göğüs reklamı yok sanırım başarılar

FANATİK

23 Eylül 2022 Cuma 00:06

Başkandan ve yönetimden dileğim formaların satılmasını ve formasız taraftar kalmamasını sağlamak için %32 indirim yapılsın.

Ispartalı

22 Eylül 2022 Perşembe 20:54

Helal olsun Tamer Beye

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR