26 Mayıs 2022 Perşembe

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Minik Eray'ı kaybettik

Minik Eray'ı kaybettik

Süreyya başkanımız sayesinde Ankara’dan elimiz hiç boş dönmedik

Süreyya başkanımız sayesinde Ankara’dan elimiz hiç boş dönmedik

Isparta

Isparta Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaretinde önemli açıklamalarda bulunan Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, “Üç yıl içinde Devlet kanalıyla 38, Belediyemiz imkanlarıyla da 15 olmak üzere toplam 53 milyon liralık yatırım yapıldı” dedi.  İpekçi, yatırımların gerçekleşmesinde TBMM Başkan Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’ten çok önemli destek gördüklerini söyledi.

AK Parti’nin Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. IGC Başkanı Baş’ı Tuhafiyeciler Sitesindeki ofisinde ziyaret eden Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi önemli açıklamalarda da bulundu. Ziyarette Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Selçuk Öçal, Ajans 32 Haber Sitesi Sahibi Mustafa Kahraman, Nokta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tayfun Yılmaz, Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Tuna Ünal ve Gazeteciler Cemiyeti eski başkanı Duayen Gazeteci Nasuh Özkan’da hazır bulundu.

“3 yıl içinde Sav’a 53 milyon liralık yatırım gerçekleştirdik”

Ziyarette Sav Kasabasında gerçekleştirilen yatırımlara ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, kasabaya su ve doğalgaz başta olmak üzere çok önemli yatırımlar kazandırdıklarını belirtti. Sav’a 3 yılda kazandırılan yatırımların maliyetinin toplam 53 milyon liraya ulaştığını kaydeden İpekçi, “Kasabamıza biz seçildikten sonra gerek su ve gerekse doğalgaz yatırımı olmak üzere 38 milyon liralık yatırım  yapıldı. Bunların dışında Belediye imkanlarıyla da kasabamıza 15 milyon liralık yatırım sağladık” dedi.

BELEDİYEMİZE 16 ADET YENİ ARAÇ KAZANDIRDIK…

Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere Belediyenin araç parkına çok önemli araç ve iş makinaları kazandırdıklarının altını çizerek satın alınan veya hibe edilen iş makinelerini şu şekilde sıraladı:

3 Traktör, 1 Grayder, 1 kepçe, 1 kazıcı(mini), 1 makam aracı, 1 pikap(Orman Genel Müdürlüğünden), 1 süpürge aracı Isuzu, 1 ilaçlama aracı fırtına, 1 kamyonet  (İl Özel İdareden), 2 traktör römorku, 1 çöp kamyonu, 1 çim traktörü.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ…

Sav Belediye Başkanı Şakir İpekçi, Kasabaya hizmetlerin gelmesinde başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TBMM Başkan Vekili ve Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç olmak üzere Çevre Bakanı Murat Kurum’a, AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Recep Özel’e, Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun’a teşekkür etti.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Yeter ama

23 Ocak 2022 Pazar 02:23

Sav sav deyıp durmayın artık ama yeter yaa huu savlı olarak olmayan hızmetı varmıs gıbı gösterdıgınız için bız utanıyoruz. Kimi kandırıyosunuz. İkna oluyomusunuz boyle gercekten yolları bi düzeltın artık 40/50 sene gerıledık ya

Ant

20 Ocak 2022 Perşembe 14:45

Antalya yolunu mu halletmiş ? Okumadım haberi

Nerede Yatırım

20 Ocak 2022 Perşembe 12:27

Burda reklam yapıyor ama işin gerçek yüzünü Savlı biliyor

Esnaf 32

19 Ocak 2022 Çarşamba 16:08

Bukonuda Bomba 32 Mustafa baş beye çok teşekkür ederim lspartamıza çok emekleri geçiyor

AV

19 Ocak 2022 Çarşamba 13:36

Şakir Başkana helal olsun işini hakkıyla yapan adam gibi adam

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR