29 Kasım 2023 Çarşamba

Son 1 haftada 30 kişi yakalandı

Son 1 haftada 30 kişi yakalandı

Isparta

Isparta’da son 1 haftada yapılan çalışmalarda kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve farklı il ve çeşitli suçlardan aranan toplam 30 şüpheli yakalandı.

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince son 1 haftada yapılan çalışmalarda haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan, farklı il ve çeşitli suçlardan aranan toplam 30 şüpheli yakalandı. Son olarak il merkezi ve ilçelerde 21 Eylül günü İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan eş zamanlı operasyonlar neticesinde aralarında yağma suçundan 18 yıl 6 ay 23 gün kesinleşmiş hapis cezası ile aranan C.K. ve hırsızlık suçundan 15 yıl 9 ay 5 gün kesinleşmiş hapis cezası ile aranan M.K.  ve 17 Yıl 3 Ay hapis cezası ile aranan E.E. olmak üzere haklarında yakalama kararı bulunan toplam 8 kişi yakalandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Suç makineleri

22 Eylül 2023 Cuma 17:24

Oncelikle bu af tan yararlanip cikanlari takip etmeliler.Suc makineleri, boş durmazlar.

Tebrikler emeği geçenlere,devamlı olması gerek.

22 Eylül 2023 Cuma 12:32

Çok güzel,denetimler sikilasinca suçlar aramızda rahat dolaşamıyor.Tebrikler emeği geçenlere.

ARAPHAN

22 Eylül 2023 Cuma 12:24

toplum ğörevini yapmıyor.BENCE BAŞKALARIDA ĞÖREVİNİ LAYIKI ile YAPMIYOR. BİR SUÇLU BÖLĞELERDE BARINABİLMESİ İÇİN ya bulunduğu toplum vurdum duymazdır.YANI DEMİREL sözü ĞİBİ dün dündür büğün büğündür nemelazımcılık.BEN BÖYLE DÜŞÜNENLERDENİM.mİSAL: HER KAHVEDE,VEYA BELDE İLÇE DE emekli kamu ğörevlileri polis,bekçi,asker,muhtar çevrede olup bitenlerde duyar.LAKİN:HALK İLE İRTİBATLI OLMAYAN ĞÖREVLİ ĞÖREVİNDE BAŞARILI OLAMAZ.KENDİ ELİMİZ İLE SUÇLULARI BARINDIRYORUZ.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR