05 Aralık 2022 Pazartesi

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Feci kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu

Feci kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu

Feci kazada 2 ölü

Feci kazada 2 ölü

Tuana’yı kaybettik

Tuana’yı kaybettik

Saygılı, dürüst ve başarılı bireyler yetiştirmek zorundayız

Saygılı, dürüst ve başarılı bireyler yetiştirmek zorundayız

Isparta

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte belediye bünyesindeki Eğitim Kursları, Gülaryum ve ISMEK birimlerindeki öğretmen, usta öğretici ve eğitmenlerle 24 Kasım Öğretmenler Günü programında bir araya geldi. Başdeğirmen çifti, öğretmen, usta öğretici ve eğitmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, yapmış oldukları çalışmalar, öğrenci yetiştirmeleri, topluma faydalı çocuklarla yakından ilgilenmeleri dolayısıyla Isparta Belediyesi Eğitim Kurslarındaki öğretmenlere teşekkür etti. Eğitim Kurslarının yoğun ilgi gördüğünü belirten Başkan Başdeğirmen, “Eğer sizler çocuklarımıza o kadar çok ilgi göstermezseniz o kadar yoğun talep gelmez. Bu bizleri memnun ediyor. Öğrenciler ve veliler ne kadar memnun olurlarsa biz de yapılan işin önemini anlıyoruz. Bu anlamda sizlere çok teşekkür ediyoruz. Çünkü bu çocuklar bizim geleceğimiz. Eğer sizler bu çocuklarımıza gerekli eğitimi veremezseniz yarın toplum olarak bunun problemlerini hepimiz beraber çekeceğiz. İyi, saygılı, dürüst ve başarılı bireyler yetiştirmek zorundayız. Ülkemizin daha önce iyi yetişen çocuklarımızın engellenmesi ya da başka yerlere gitmesiyle ileriye gitmesine mani olundu. Ya başarılı çocuklarımızı yurtdışından alıp gittiler ya da bir şekilde onları engellediler. Biz ülkemizdeki başarılı, çalışkan, iyi çocuklarımızı tespit edip onları en iyi şekilde yetiştirebilmek istiyoruz. Bakıyorsunuz savunma sanayinde çalışan gençlerimiz, hepsi Türk gençleri. Bunlar sizlerden sonra yetişten çocuklarımız. İstiyoruz ki, teknolojide daha iyi yerlere gelebilelim ve bunu kendi çocuklarımızın sayesinde yapabilelim” dedi.

Eğitim Kurslarındaki öğretmenlerden beklentilerinin gelen çocuklara en iyi eğitimin verilmesi olduğunu ifade eden Başkan Başdeğirmen, “Bizim sizden dileğimiz budur. Bu kadar emek veriyoruz, bu kadar kaynak ayırıyoruz, bunların içerisinden bir kişi de olsa geleceğimize dokunan bir çocuğumuz çıksın. Sizin ne kadar önemli bir yerde ne kadar güzel bir iş yaptığınızın bilinceyiz. Bizler sizlerin bu işi çok daha iyi yapabilmeniz için ne kadar sizin yanınızda daha olmamız gerekiyorsa ne kadar daha bir şeyler yapılması gerekiyorsa bunları da söyleminizi istiyoruz. Daha fazla çocuğumuzu daha fazla eğitimli bir şekilde üniversiteye göndermek amacındayız” şeklinde konuştu.

Gülaryum ve ISMEK’in de güzel hizmetler verdiğine değinen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Sizlerin sayesinde kültürümüzü, gelenek ve göreneklerimizi sizlerle canlı tutuyoruz. Sizler hem geri dönüşümlerden hem de verdiğiniz kurslar ve belediyemize sağlamış olduğunuz ekonomik katkılarla hizmet veriyorsunuz” ifadelerinde kullandı.

Belediye bünyesinde hizmet veren öğretmen, usta öğretici ve eğitmenlerin yapmış oldukları çalışmalara çok değer verdiğini ifade eden Başkan Başdeğirmen, tüm eğitimcilere teşekkür etti. Başdeğirmen, “Öğretmenler Gününüzü kutluyorum, çalışmalarınız için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Dumrul

24 Kasım 2022 Perşembe 07:59

Yorumlara ve bazı gazetecilerin haberlerine bakıyorum da isparta belediye başkanını yerden yere vuruyorlar.Eleştiri konusunda haklılar.Bende katıliyorum.Ancak isparta siyasetinde yanlış giden işler sadece belediyede mi var??Başka bir kurumda da yolsuzluk ils ilgili iddialar var;bunları eleştirmekten de korkmayın lütfen;tarafsızlık ve dürüstlük bunu gerektirir çünkü...

Benim ögrencim böylebir BAŞKAN DİYEBİLİN.

23 Kasım 2022 Çarşamba 19:46

ÖGRETMENİM ÖGLEBİR BAŞKAN YETİŞTİRME NİZ GEREKİR. PARK BAHCELERLE SÜSLE PÜSLE BOŞ İSLERLE UGRAŞMAYAN. BÜYÜK YATIRIM YAPAN SEHRİN ÖNÜNÜ AÇAN ADINI ALTIN HARFLERLE YAZACAGIMIZ. GÖCVEREN DEGİL GÖC ALAN . SADECE TARIMI ÜRETİCİ DEGİL AYNI ZAMANDA ÜRETTİGİNİ İŞLEYE BİLEN FABRİKALAR KURAN UFKU GENİS BAŞKAN. LAR YETİSTİRMENİZİ İSTİYORUZ. TABİKİ SİYASETSİZ OLMAZ SİYASİ İKTİDARDAN SONUNA KADAR FAYDALANMAYI BİLEN BAŞKANLAR YETSTİRİN Kİ KATKINIZ OLSUN.

Tırtt

23 Kasım 2022 Çarşamba 18:52

Keşke bunu baban söylüyor olsaydı

Millet Geliyor

23 Kasım 2022 Çarşamba 16:19

A... K... partili olmayan bireyler istiyor yani.

MASAL MASAL MANİKİ

23 Kasım 2022 Çarşamba 14:09

tüm dünyanında şahit olduğu bir şey var Sizin inançları siyasete alet eden zihniyetinizden ancak kendisinden başka düşünceye saygısı olmayan sözde dindar ve kindar nesil yetişiyor paramparça ettiğiniz millete bakınca görmeye kabul etmeye bile cesaretiniz yok dün dediğinizi bu gûn inkar etmenizle dünyada itibarımız yerlərdə sürünüyor siz önce bu gerçeği bir itiraf edinde samimiyetimiz görelim

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR