20 Temmuz 2024 Cumartesi

Sanat Halı’dan eğitimcilere özel yüzde 30 indirim kampanyası

Sanat Halı’dan Eğitimcilere özel yüzde 30 indirim kampanyası

Isparta

Isparta’nın 12 yıllık halı mağazası olan Sanat Halı Cumhuriyetimizin 100. Yılı dolayısıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü’nden itibaren Kasım ayı sonuna kadar eğitimcilere özel yüzde 30 indirim kampanyası başlattı.
 
Isparta’nın 12 yıllık halı mağazası Sanat Halı  Cumhuriyetimizin 100. Yılında Eğitimcilere özel dev bir indirim kampanyasına hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıllarda da ‘her evde halılar yenilensin’ sloganı ile sık sık indirim kampanyaları düzenleyen ve büyük ilgi gören Sanat Halı’da şimdi de 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ay sonuna kadar eğitimcilere özel bir kampanya başlatıldı. Kampanya boyunca Dünyaca ünlü markalı halılar uygun fiyatlarla satışa sunulacak. Kampanya dolayısıyla eğitimcilere ünlü marka halılarda katalog ürünlerinde net yüzde 30 indirim imkanı sağlanacak, müşterilere ayrıca ödeme kolaylığı imkanı da sağlanacak.
EĞİTiMCİLERİN HALILARINI
YENİLEMESİ İÇİN BÜYÜK FIRSAT

Hızırbey Mahallesi 111. Cadde No:59 da (Eski Şifa Hastanesi karşısı) 12 yıldır hizmet veren 2 katlı  Sanat Halı mağazası sahibi Burak Özçelik, yıllardır kampanyalar düzenlediklerini ancak bu seferki kampanyanın çok özel ve öncekilere göre çok daha farklı ve uygun olduğunu belirtti.
BU DÖNEMDE BÖYLESİ EKONOMİK
FİYATLARLA HALI BULMAK İMKANSIZ

Özçelik, vatandaşların ekonomik açıdan zor bir dönemden geçtiklerinin bilinci içinde olduklarını belirterek, “Bu nedenle bizimde yemekte tuzumuz olsun düşüncesiyle Cumhuriyetimizin 100. Yılında 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel değerli eğitimcilerimize evlerindeki halılarını değiştirmelerine imkan sağlamak için bir kampanya başlattık. Ay sonuna kadar sürecek olan kampanyamızda eğitimcilerimize katalog fiyatı üzerinden net yüzde 30 indirim imkanı sağlamış olacağız” dedi.  
EĞİTMCİLERE KALİTELİ HALIYI
EKONOMİK FİYATA ALMA İMKANI .

Sanat Halı Mağaza işletmecisi Burak Özçelik, kampanya da satışa sunulacak halıların markalarının ise Karmen, Flora, Sanat, Bahariye, Angora, Empera ve Artemis cinsi halılar olduğunu belirterek bu halı markalarının dünyaca ünlü ürünler olduğunu ifade etti. Sözkonusu markaların dışında pek çok halı markalarının da kampanyada yer aldığını belirten Özçelik, kampanya ile Ispartalı eğitimcilerin evlerindeki halılarının yenilenmesini amaçladıklarını söyledi.
DERİ TASARIMLI
HALILARDA MEVCUT

Bu arada Sanat Halı Mağazasında deri tasarımlı halı ürünlerinin de bulunduğunu ifade eden Burak Özçelik, “Son yıllarda yaygın hale gelen deri tasarımlı halı ürünlerimiz mağazamızda da yer almaktadır. Dileyen müşterilerimiz bu tarz halılara kampanyanın uygun koşullarıyla sahip olabilirler.” dedi.
KAMPANYA ÜRÜNLERİ
STOKLARLA SINIRLI…

Sanat Halı Mağazası sahibi Burak Özçelik, 24 Kasım’da başlatacakları eğitimcilere özel uygun fiyatla halı kampanyasında satışa sunulacak dünya markası halıların stoklarla sınırlı olduğunu  hatırlatarak, “Bu nedenle bu kampanyamızdan faydalanmak isteyen değerli eğitimcilerimizi ay sonuna kadar mağazamıza bekliyoruz. Çünkü kampanyada satışa sunulan dünya markası halılarımız stokları sınırlı olup, eğitimcilerimizin bu konuda acele etmelerini tavsiye ediyoruz. Haydi eğitimciler uygun koşullarla halılar Sanat Halı Mağazası’nda” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR