29 Kasım 2023 Çarşamba

Rektör Çatal'dan öğrencilere mesaj

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Yılmaz Çatal, üniversitelerin yeni eğitim öğretim yılına başlamasıyla birlikte ISUBÜ öğrencilerine bir mesaj yayınladı.

Isparta

Rektör Çatal mesajında; ‘’ Değerli öğrenciler, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ailesi adına, hepinize sıcak ve içten bir hoş geldiniz demekten büyük bir mutluluk duyuyorum.  Sizi Üniversitemizin bir parçası olarak görmekten dolayı heyecanlıyız.

ISUBÜ Ailesine adım attığınızda, keşfedilmeyi bekleyen çeşitli kültürlerin, fikirlerin ve deneyimlerin zengin bir dokusunu bulacağınızdan şüpheniz olmasın.

Üniversiteler bir öğrenme yeri olmanın yanı sıra ömür boyu süren dostlukların kurulduğu, hayallerin uçmaya başladığı bir yerdir.

Hayatınızın yeni bir dönemine başladığınız bu dönemde, ISUBÜ’nün sadece fiziksel bir kampüs değil; aynı zamanda aidiyet duyduğunuz, hayallerinizin beslendiği bir yer olduğunu bilmenizi istiyorum.

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi sizin hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsat sunarken, öğrenim hayatınız boyunca sosyal aktivite, spor, sanat ve proje yapmak imkanları da sunmaktadır.

Başarı yolculuğunuza tanıklık etmek ve destek olmak için buradayız. Dolayısıyla, derslerinize dalın, anlamlı konuşmalara katılın ve buradaki her anın tadını çıkarın.

Tekrar hoş geldiniz. Başarılarınızı kutlamak ve akademik maceranızın bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ailemize hoş geldiniz…’’ Sözlerinde bulundu.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR