24 Eylül 2023 Pazar

BİNA ÇATI BAKIM ONARIM İŞİ

BİNA ÇATI BAKIM ONARIM İŞİ

Özbekistan’da Isparta’yı temsil etti

Özbekistan’da Isparta’yı temsil etti

Isparta

İktisadi Araştırmalar Vakfı ile Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odasının birlikte düzenlediği ‘Türkiye-Özbekistan Ekonomik İş Birliğinin Geliştirilmesinde Yeni Ufuklar’ adlı sempozyum 24 Kasım Perşembe günü ÖZBEKİSTAN TAŞKENT Wyndham Hotelde gerçekleştirildi. Sempozyuma Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) Meclis Başkanı Ethem Erkan Kader de katıldı.

Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası ile Türk-Özbek İş Adamları Derneğinin davetlisi olarak sempozyuma katılan ITSO Meclis Başkanı Ethem Erkan Kader, T.C. Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, T.C. Taşkent Büyükelçisi Dr. Olgan Bekar, Özbekistan Dış Ticaret Bakanlığı Türkiye Masası Genel Müdürü Azizbek Salahaddinov, Özbekistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davron Vakhabov ile görüşmeler gerçekleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Eflatun

25 Kasım 2022 Cuma 16:56

Erkan bey önce çalışnlarına insan gibi davransın sonra gezilere çıksın

Rıfat

24 Kasım 2022 Perşembe 22:27

Ethem Erkan kader eskiden tanırım ticari zekası hayran olduğum bı insan itso için çok yerinde bı karak başarılar dilerim

Uğur

24 Kasım 2022 Perşembe 16:52

Özbekistan da Ispartayı yıllardır temsil eden gurur veren Ispartalı iş insanlarımız Şahlanlardır. Yıllardır tarımdan inşaata Özbekistan da faaliyet gösteren ve Türkiyeyi gururla temsil eden büyük bir değerdir.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR