07 Ağustos 2022 Pazar

Murat Baltaş hayatını kaybetti

Murat Baltaş hayatını kaybetti

Çalıştığı hastane bahçesinde can verdi

Çalıştığı hastane bahçesinde can verdi

Ispartalı askerimiz hain saldırıda yaralandı

Ispartalı askerimiz hain saldırıda yaralandı

Ramada Otelin sahibi hayatını kaybetti

Ramada Otelin sahibi hayatını kaybetti

Ne yapsanız boş

Ne yapsanız boş

Isparta

Isparta Sağlık Sen İl Temsilciliği Adayı Mahmut Ağun, önemli açıklamalarda bulundu.

Aday Mahmut Ağun, "Değerli meslektaşlarım ,kıymetli yol arkadaşlarım pandeminin ağır yükünü çeken sağlık ve sistemin kahramanları! Isparta Sağlık-Sen sizlerin onurlu duruşu ile geleceğe emin adımlar ile geçiş yapacak. Sağlık senimiz zarar görmesin diye olanları yüzeysel geçeceğim. Seçim günleri erteleniyor, saklanıyor, askı yapılmıyor, delege sırası belli değil, geçim kaynağı sendika başkanlığı olanlara artık dur deme vaktidir. Genel başkanım ve genel merkez yöneticilerine derdimi anlatmaya sahanın özetini söylemeye artık Isparta değişim istiyor demeye çalıştık. Ama nafile kimse sesini usulsüz olaylara çıkarmıyor. Günlerdir başlayan seçim süreci herkesten gizli asılan seçim ilanlarını rastgele öğreniyoruz. Sağlık Sen neden demokratik seçimden kaçar. Sağlık-Sen nasıl usulsüzlüğe göz yumar.  Davası, şiarı kardeşlik ve hak mücadelesi olan Sağlık Sen Isparta şubesi başkanı ve yönetim kurulu üyeleri büyük bir hukuksuzluğa imza atıyor.

Değerli kamuoyu ve kıymetli yol arkadaşlarım genç dinamik ekibimizle sağlık çalışanları ile bir bütün bir vücut olmaya geliyoruz. Onlara inat Yarın Salı günü Şehir Hastanesi ve Şehit Yunus Emre Devlet Hastanesi seçiminde kazananın sağlık çalışanı olacağını hep birlikte göstereceğiz. Bende günlerdir sizleri ziyaret etmeye çalışıyorum, neden aday olduğumu ailemizi nasıl daha büyütür nasıl daha tek vücut oluruz onu anlatamaya çalışıyorum. Sabredin bütün engellere rağmen, Isparta'da seçim başından bu yana adaletsizlik, hakkaniyetsizlik üzerine kurulmuşken yılmadan usanmadan mücadele edeceğiz ve sizlerin desteği ile Yarın Saat 8.30 11.30 şehir hastanesine 15.00 17.00 Şehit Yunus Emre de mücadelemizin bayrağını dikeceğiz. Sevgili sağlık senimizin değerli üyeleri kavgamız sen ben değil artık biz olma zamanı!

Mevcut başkandan hepinizin anayasal hakkı olan seçme seçilme hakkkı için delege sırasını nı bile öğrenemedik . Olsun herşeye rağmen Biz olunca neler olduğunu seçim sonuçları delege seçimleri sonuçlarında Başta Isparta ve Genel Merkez görecek! Kimse bizim kutlu yürüyüşümüze dur diyemez . Yıllardır unutulan ,yok sayılan sağlık çalışanları Evet Artık Sağlık Sen Var diyecek !

Gençliğim ile söz veriyorum hepiniz hakkını başta bize zorluk çıkaran hakkımızı çiğneyenlerinde hakları İçin mücadele için geliyoruz .

Yarın Şehir hastanesi ve Şehit Yunus Emre devlet Hastanesi daha  ne zaman seçimi olacağını bilmediğim  İl Sağlık Müdürlüğü seçimleri ile beraber İnşallah bu yanlış süreç sona erecekdir .

Isparta sağlık sen başkanı ve hukuksuzluğa imza atan yönetim kurulu üyelerini son kez bütün Sağlık sen üyeleri adına uyarıyorum Tarih sizi unutmayacak !

Saklı da, gizlide yapsanız bu seçimi artık yok sayılan, görülmeyen, Sesiz sağlık sen üyeleri kazanacak !

Bütün Sağlık Camiası adına bu yanlıştan dönmeye Sağlık Sen ailesinin nasıl büyüyüp değiştiğini görmeye sizleri davet ediyorum.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Jet

04 Temmuz 2022 Pazartesi 19:55

Mahmut Agun çıktığın yolda ne yaparlarsa yapsınlar Allah’ın izniyle bu kutlu davanın savaşını zaferle taclandıracaksın.Özün temiz sözün senet olmuş kazanamazsan da biz seni görüp biliyoruz.20 yıllık saltanatın karşısında tek başına dimdik çıktın alnın ak senin seçimler bittiğinde inşallah başın dik olursun ki bizlerde el öpenlerin başının her zaman eğik kalacağını insan içine çıkamayacaklarını dini alet Edenlerin halini görürüz…

Çimen

04 Temmuz 2022 Pazartesi 18:57

Hak hukuk adalet terazisi Allah kullarına tanıdığı bir imtiyazadır hükümetlere yakın sendika mendika olmaz dalga denizde olur Mahmut bey içtenliginizden kuşkumuz yok insana insan gibi yaşamak yaraşır ....Kul hakkı yiyenler ilahi adalet ile hesaplaşır bu dünyada adalet yok sayılmıştır doğru tektir vijdan Kalpte Yaratanı temsil eder saygı ve hürmet ile ....

Atila-böbrek

04 Temmuz 2022 Pazartesi 15:36

Erdal hekimlere attığın sabit döner ile ilgili madiği unutmayacaz bu yüzden sana oy moy yok

Durmuş Akyol

04 Temmuz 2022 Pazartesi 13:07

Allah utandırmasın inşallah başkanım

N.......A

04 Temmuz 2022 Pazartesi 10:45

Kendini bilen kendini işine adamış bir ruh herşey gönlünce olsun her kim önüne engel koymaya çalışırsa çalışsın sen yoluna başkanlığına odaklan onların acizliği seni başkan yapacak...

Oaydın lı

04 Temmuz 2022 Pazartesi 10:43

Valla ben 20 yıllık sağlıkçı olarak çok şey gördük yaşadık.ok tecrübe yaşadık.ama artık değişme zamanı geldi.artık genç aktif sözü doğru olan olmayacaksa baştan olmaz diyen hazır cevap vermeyen bir işimiz olunca vekilden referans istemeyen adam gibi biri seçilsin artık.yeter artık.

Emrah akiner

04 Temmuz 2022 Pazartesi 10:29

Bu yolun sonu zaferdir başkanım

Ardal abi

04 Temmuz 2022 Pazartesi 10:26

Allah yardımcın olsun kardeşim.ualarımız seninledir bunu unutma.ama şunu merak ediyorum.erdal beye soruyorum buradan olaki seçimi kaybedersen bunca insanın yüzüne nasıl bakacaksınız.yazık.haa seçimi kaybettikten sonra hastanede falan çalışmazzsın onu biliyoruz.vekilin yanında danışman olursun ama oda fazla sürmez 9 ay sonra seçim var.şu bir gerçek bu erdal bey yüzünden akp çok oy kaybedecek.artık ögggeldi.bunu siyasiler akp liler neden görmezden geliyor.kendi partileri zarar göreceğini bile bile

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR