17 Nisan 2024 Çarşamba

Mengi kardeşler sıcak yuvalarına kavuştu

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Sidre Mahallesi’nde uygun olmayan şartlarda hayatlarını sürdüren engelli Fatime ve Mustafa Mengi kardeşlere yeni sıcak bir yuva kazandırdı.

Isparta

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, göreve geldiği günden bu yana engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşuyor, yapılması gerekenlerle ilgili her türlü imkanı seferber ediyor. Özellikle engelli vatandaşların uygun olmayan evleri yenilenirken, evlerinin içerisinde de hayatlarını kolaylaştırıcı düzenlemeler gerçekleştiriliyor. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in eşi Şadiye Başdeğirmen de engelli vatandaşlarla ilgili gerekli destekleri sunuyor.

Sidre Mahallesi’nde ikamet eden engelli Fatime ve Mustafa Mengi kardeşlerin yaşadıkları ev günün şartlarına çok uygun değildi. Başdeğirmen çifti, Mengi kardeşlerin evlerinin yenilenmesine yardımcı oldu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ve AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı, Isparta eski Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ile AK Parti MKYK Üyesi Betül Altınsoy, yeni sıcak bir yuvaya kavuşan Mengi kardeşleri ziyaret ederek, yeni evlerinin anahtarını teslim etti.

Başdeğirmen çifti, Mengi kardeşlerle sohbet ederek, yeni evlerinin hayırlı olması dileklerini iletti. Fatime Mengi, yeni evinin kapısını Şadiye Başdeğirmen ve AK Parti MKYK Üyesi Betül Altınsoy’la birlikte açtı. Daha sonra hep birlikte evi gezdiler.

Sidre Mahallesi Muhtarı Hacer İnci Özbey, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen’in destekleriyle Mengi kardeşlerin yeni evlerine kavuştuğunu söyledi. Özbey, “Başkanımıza ve Şadiye hanımefendiye çok teşekkür ederim” dedi.

Başkan Başdeğirmen de “Eşim Şadiye Hanım ailemizle ilgilenerek yapılması gerekenleri yaptı” derken AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı, Isparta eski Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç de “Hayırlı olsun inşallah” diye konuştu.

Mahalle sakinleri de Başkan Başdeğirmen’e teşekkür ederek, “Allah razı olsun. Hizmetlerinizden memnunuz” dediler.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

AK Parti candır

02 Mart 2024 Cumartesi 23:09

Vekilimize yapılan biz AK partililere yapılmış sayarız oylarımız Cumhur ortağımız Günaydına

Zafer mahallesi

02 Mart 2024 Cumartesi 19:20

Sayın baskanim hic bir ayrim yapmadan her kesime yardima kosan candir yangininda ornegini gördük gecmis senelerde yalvac misirli koyunde ornegini gorduk belediye mucait sınırlari gozetmeden evlerini yapip teslim etti sosyal belediyecilik budur iste bir bina yapmak proje degildir asvalt atmak maharet degildir yol yapmak degildir onemli olan halkin gonulerine girmek dokunmak la olur oda sosyal belediyecilik projesiyle olur her konuda sayin baskanimiz bunu basarmistir

İspartalı

02 Mart 2024 Cumartesi 17:05

Helal sana başkan oylar sana tam isabet yardım konusunda

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR