06 Haziran 2023 Salı

Kodaman, aday adaylığını açıklıyor   

Kodaman, aday adaylığını açıklıyor   

Isparta

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’ı ziyaret eden İYİ Parti  Isparta Milletvekili Aday Adayı  Prof. Dr. Timuçin Kodaman, 24 Mart Cuma günü saat 14.30 da Parti binasında düzenleyeceği toplantıya tüm Ispartalıları davet etti.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde İYİ Parti’den Isparta Milletvekili Aday Adayı olan Prof.Dr. Timuçin Kodaman Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’ı Tuhafiyeciler Sitesindeki ofisinde ziyaret etti. Ziyarette 14 Mayıs’taki seçimlerde aday olmak için SDÜ’deki görevinden istifa ettiğini  hatırlatan Kodaman, 24 Mart Cuma günü saat 14.30 da İYİ Parti İl Binasında düzenleyeceği toplantı ile aday adaylığını kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı. Kodaman, “Cuma günkü toplantıma tüm hemşehrilerimi bekliyorum, ayrıca tüm İslam Aleminin ve değerli hemşehrilerimin de Mübarek Ramazan Ayını tebrik ediyorum” dedi.

Bu arada Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’da, İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Prof.Dr. Kodaman’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine hayırlı olsun dileklerini iletti.

TİMUÇİN KODAMAN KİMDİR?

1968 Yalvaç doğumluyum. İlk, Orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladım. Ankara Üniversitesi Siyasel Bilgiler Fakültesi Uluslar arası İlişkiler Bölümünü 1989 da tamamladım. 1992 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinde asistan olarak çalışmaya başladım. 2003 den bu yana SDÜ İİBF Uluslar arası İlişkiler Bölümünde görev yapmaktayım. İki kitabım ve çok sayıda bilimsel makalelerim bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli ulusal basın kuruluşlarında yazılarım yayınlanmıştır. Evli ve bir çocuk babasıyım.

 

 

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR