29 Kasım 2023 Çarşamba

Kayıp Simgenur'dan 29 gün sonra ilk sözler

Kayıp Simgenur'dan 29 gün sonra ilk sözler

Isparta

Evli 1 çocuk annesi Simgenur Öztürk ‘kendi irademle kaçtım’ dedi canlı yayına bağlandı.
Isparta’da 29 Ağustos tarihinde kaybolan 22 yaşındaki evli 1 çocuk annesi ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına telefonla bağlanarak, ‘Ben gayet iyiyim beni aramayın. Eşimden kaçtım. Boşanmak istiyorum’ dedi.
Eşi ile zaman zaman problemler yaşadığını bu yüzden bir süredir kaçmayı planladığını belirten Simgenur Öztürk ailesinin de eşi İsmail’den çekindiğini bu yüzden doğruları söylemediklerini ileri sürdü.
Eşinden boşanmak istediğini boşanma davası açılmadan asla ortaya çıkmayacağını belirtti. Esra Erol ve ailesinin tüm ısrarlarına rağmen nerede olduğunu söylemedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

deli dumrul

26 Eylül 2023 Salı 09:21

kızları önce 18 yaşında kendinden 15 yaş büyük biriyle evlendirirseniz bu devirde olacağı bu işte. Sadece çocuklarına yazık oldu. Evlilikte aradaki yaş farkı bu kadar çok olmamalı hatta 8 yaş bile çok fazla...

Ayşe

26 Eylül 2023 Salı 09:05

Devlet o çocuğu daha fazla yıpranmadan alsın.Annede bi kliniğe kaldırılsın tedavi olsun.Herne yaşanırsa yaşansın çocuğu bırakıp gidecek kadar ne ola bilir.Uzaklastirma alsaydı kadın sığınma evi var çocuğuyla bakıyor devlet kaçmak ne bu cahillik.

Hülya

26 Eylül 2023 Salı 09:00

Küçük yaşta evlilik sonra çocuğa bakmak hayat zor geliyor.Madem boşanmak istiyorsun mutlu değilsin o masum çocuğun sucu ne onu annesiz bırakıyorsun.Çocugunuda alsaydın niye almadin?Gittiğin yer?Olur her anlaşamayan kaçsın dava sonuçlansın dönsün yazık o sabilere madem doğurmasaydın mutlu değilsen!

Medya maymunu

26 Eylül 2023 Salı 04:21

Bu tarz programların insanların özel ve aile hayatlarına ne denli karışma çabası içerisinde olduğunu görmüş olduk. Bu tip programlar reyting uğruna insanların psikolojisini de etkiliyor. Ben kaldırılması taraftarıyım

Spartan

25 Eylül 2023 Pazartesi 18:44

müge anlı olsa. telefonu kapatmadan yerini tespit eder ekipleri yollardı beee :D

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR