05 Aralık 2022 Pazartesi

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Feci kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu

Feci kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu

Feci kazada 2 ölü

Feci kazada 2 ölü

Tuana’yı kaybettik

Tuana’yı kaybettik

Ispartaspor Kulüp Yönetiminden Şükrü Başkana bilet teşekkürü

Ispartaspor Kulüp Yönetiminden Şükrü Başkana bilet teşekkürü

Isparta

Ispartaspor Kulüp Başkanı Süleyman Kabalak ve Başkan Yardımcısı Gültekin Özdemir ve yönetim kurulu Şükrü Başdeğirmen’e desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.  Yönetim ayrıca, Isparta’daki maçlarda Başkan Başdeğirmen’in ve onunla birlikte gelen personelinin maçlara bilet alarak girdiklerini belirterek, Başkanım gerekli maddi ve manevi desteği yapıyor olmasına rağmen, iç saha maçlarımıza bilet alarak girmesi bizi ziyadesiyle memnun etti. Belki çok küçük bir şey gibi gözükebilir ama bizler için çok şaşırtıcı ve çok büyük bir hareket olarak karşılanmıştır. Başkanımızın Ispartaspor gösterdiği hassasiyetten dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Ispartaspor çatısı altında tek vücut olarak her kesimden her siyasi görüşten başkanlarımızda bundan sonraki süreçte aramızda görmek istiyoruz. Ispartaspor kendine Ispartalı kabul eden ve Ispartalılarındır. Hafta sonu evimizde oynayacağımız maçta tribünleri dolduralım. Tüm halkımızı bekliyoruz.  

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

dost32

04 Ekim 2022 Salı 13:36

küfür ve sigara dumanından dolayı çocuklarımızı getiremiyoruz

Isparta sporlu

04 Ekim 2022 Salı 11:56

32 genclik lav edilmeli futbol seyrermeye gidiyoz yok su baskan yok su vekil para basar bagirttiriyo bu yuzden stadin kosesine atin grubu bu kadarda olmaz spor yeri burasi siyaset arenasi degil

Bogazinda kalir

04 Ekim 2022 Salı 07:25

32 genclik dilin damagin kurudu basdegirmen diye ne askmis bu ya cocuklarin cebine 100 tl koydun bu kadarmi acti bunlar

g/uluborlulu

04 Ekim 2022 Salı 07:07

ıspartalı beleşe bayılır zaten yeter ki cebinden 5 kuruş çıkmasın. şükrü başkan zaafı bulmuş burdan yol akar gider artık.

Taraftar

04 Ekim 2022 Salı 06:56

Çok az taraftara oynuyoruz coşku yok seyirci yok bir türlü insanlara stada çekmemiz gerekiyor biletleri 1 tl mi edersiniz bilbortlara reklam mi verirsiniz maç afişi mi asarsiniz ama bi şekilde o eski günlere dönmek lazım

Hüseyin

03 Ekim 2022 Pazartesi 20:14

maçlara fiyatından dolayı ilgi azaldı 32 gençlik bedava giriyor onlarda 15.20 çocuk bağırıyor çocuk korosu olmuş grup dağılmış,tribün bitmiş..

Esnaf

03 Ekim 2022 Pazartesi 19:54

Küfürden dolayı gelemiyoruz

Ispartalı

03 Ekim 2022 Pazartesi 19:50

Büyüksün Şükrü başkan

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR