05 Aralık 2022 Pazartesi

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Eğirdir Gölü elden gidiyor

Feci kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu

Feci kazada ölenlerin kimlikleri belli oldu

Feci kazada 2 ölü

Feci kazada 2 ölü

Tuana’yı kaybettik

Tuana’yı kaybettik

Isparta'da trafik kazaları meydana geldi

Isparta'da trafik kazaları meydana geldi

Isparta

Isparta’da şehir istikametinden kolçeliğe giderken zincirleme kaza meydana geldi. Kayganlaşan zeminde 3 araç birbirine çarptı. Araçlarda maddi hasar oluşurken trafikte kısa zamanlı aksama oldu.

Diğer kaza Isparta Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi önündeki yolda meydana geldi. Kontrolden çıkan otomobil refüjde bulunan demir korumalığa çarptı. Kazada şans eseri yaralanan olmazken, araçta maddi hasar meydana geldi.

Öte yandan İstanbul Caddesinde bir başka kaza daha meydana geldi. Cip ile hafif ticari araç kaza yaptı. Araçlarda maddi hasar oluştu.

İŞTE SABAH SAATLERİNDE MEYDANA GELEN KAZALAR

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

ali

22 Kasım 2022 Salı 15:32

berbat kullanan modelsiz arabalar trafiği riske sokuyor önüne geçiveriyor ağır aheste riske sokuyor özellikle kuş ve serçeler birde camı film olanlar kendini saklayan kesim

trafikçi

22 Kasım 2022 Salı 14:49

böyle bir memleket görmedim trafik felç zannedersin hindistan awq

Kaptan Rıza

22 Kasım 2022 Salı 13:46

Geçmiş olsun.. İddia ediyorum, hız olmasa bu kazalar olmazdı. Maalesef yol ve hava şartlarını hiçe sayan sürücüler, böyle üzücü olaylara sebebiyet veriyorlar.. Lütfen hız, dikkatsizlik,tedbirsizlik, trafik kurallarına uymama sonucu ,bu tip kazalara neden olmayın lütfen... Biraz daha sakin olalım ve kurallara uyalım. Herkese hayırlı yolculuklar..

TURBO ŞEVKET

22 Kasım 2022 Salı 11:53

benim hanımda duvara sürttü

Sürücü

22 Kasım 2022 Salı 11:23

İlce veya kasabada gider gibi araba surenler aramizda olmaya devam ettiği surece daha cok kaza olacak birde burdan butun Ispartalilara sesleniyorum sol şerit hızlı serittir lutfen aheste aheste gezen vatandaslar sağ seritten gidelim ki onemli ve acil isleri olanlar oluyor trafikte onlarda rahatça gidebilsinler tıkamayın trafiği

OKUYUN

22 Kasım 2022 Salı 11:19

doğuda düğün yapılır kilolarca ALTIN TAKILIR.BATIDA ARABALAR ÇARPIŞIR SON MODEL,MEMLEKTTE APRT,EMLAKÇIDAN ĞEÇİLMEZ,SOKAKLAR EKMEK ATILIR.BİR YUNAN TORUNU ÇIYIYOR DİYORKİ MİLLET AÇ AÇ. suriyeli,çalıştırılır.AYNI 2 YÜZLÜ DEVŞİRMELER NİYE SURİYELİLER ĞELDİ BURAYA DİYOR,tarlanda elmada tarımda çalıştırma diyorum işçi yok mecburm diyor devşirmenin biri .yunan devşirmesimi? ermeni devşirmesimi? amerikan haçlı eşeğimi bilmem bidiğim 1 şey vardır.TAM TESCİLİ DEVŞİRMEDİR YADA 2 YÜZLÜ MÜNAFIKTIR.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR