13 Temmuz 2024 Cumartesi

Isparta'da hırsızlığın böylesi pes dedirtti

Isparta'da hırsızlığın böylesi pes dedirtti

Isparta

Isparta Merkez’e bağlı Aliköy’de sürücü kurslarına ait pist alnındaki bekleme odasının kapı ve pencereleri ikinci kez çalındı. Yetkililerin pencereye korkuluk yaptırmalarına rağmen hırsızların duvarı yıkıp içeri girmeleri şoka uğrattı.

Isparta'daki sürücü kurslarına ait direksiyon eğitim pist alanındaki bekleme salonuna geçtiğimiz yıl giren hırsızlar, pimapen kapıları ve pencereleri söküp götürdü. Bunun üzerine, yaklaşık 80 bin TL gibi bir maliyetle kapı ve pencereler yeniden yaptırıldı. Hatta pencereden giremesinler diye pencere etrafına demir korkuluk bile yapıldı. Ancak bekleme salonu yine soyuldu. Hırsızların demir korkuluk nedeniyle pencereden giremedikleri, bunun üzerine pencere etrafındaki duvarı yıkıp içeri sızdıkları, korkulukla birlikte pencereyi ve kapıları götürdükleri anlaşıldı. Hırsızların lambaları bile çaldıkları da tespit edildi. Kurs yetkilileri bekleme salonuna yeniden masraf edileceğini belirtirken, etrafta çok sayıda projektör ve güvenlik kamerası yerleştirileceği belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hasan Yılmaz İnşaat Mühendisi

10 Temmuz 2024 Çarşamba 13:03

Bu hırsızlığı emniyetin trafik kontrol İHA si göremiyor mu? Çünkü herhangi bir araba ile taşıdıklarına göre bu hırsızların çoktan bulunması gerekiyor.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR