29 Kasım 2023 Çarşamba

Isparta’da kış kapıda termometreler eksileri gösterecek

Isparta’da kış kapıda termometreler eksileri gösterecek

Isparta

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan verilere göre, Isparta haftaya soğuk hava ile başlayacak. Pazartesi ve Salı günü sıcaklıkların eksi derecelere kadar düşmesi bekleniyor. Çarşamba ve Cuma günleri sağanak yağış beklenirken, diğer günler ise parçalı bulutlu seyredecek.

İŞTE 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU 

20 Kasım Pazartesi günü hava, parçalı bulutlu seyredecek. En düşük sıcaklık -2 derece, en yüksek sıcaklık ise 10 derece olacak.

21 Kasım Salı günü hava,parçalı bulutlu seyredecek. En düşük sıcaklık -1 derece, en yüksek sıcaklık ise 17 derede olacak.

22 Kasım Çarşamba günü hava, sağanak yağışlı seyredecek. En düşük sıcaklık 4 derece, en yüksek sıcaklık ise 14 derece olacak.

23 Kasım Perşembe günü hava, çok bulutlu seyredecek. En düşük sıcaklık 6 derece, en yüksek sıcaklık ise 18 derece olacak.

24 Kasım Cuma günü hava, sağanak yağışlı seyredecek. En düşük sıcaklık 4 derece, en yüksek sıcaklık ise 16 derece olacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Köyden Musa

20 Kasım 2023 Pazartesi 06:24

Çok şükür, yağmur, kar gelsin, bereket yağsın ..Her yer kurudu, barajlar, göller, yeraltı suları azaldı... Tarımda da su İhtiyacı var.. Allah zararsız ziyansız versin inşallah. Sonbahari göremedik zaten, yaz taaa, Kasım başına kadar devam etti.. Allah yardımcımız olsun..

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR