29 Kasım 2023 Çarşamba

IGC Başkanı Baş’dan Vali Baruş’a ziyaret

IGC Başkanı Baş’dan Vali Baruş’a ziyaret

Isparta

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş mesleki sorunlara ilişkin Vali Baruş’u bilgilendirdi. 

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş, İlimizde göreve başladığı ilk günden itibaren Isparta yerel basınının sorunlarını yakından takip eden ve çözüm noktasında her zaman yardımcı olan Isparta Valisi Aydın Baruş’u makamında ziyaret etti.
Sohbet şeklinde geçen ziyarette Isparta’daki yerel basının sorunları ile ilgili Vali Baruş’u bilgilendiren ve bu konuda görüş alış verişinde bulunan Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş ziyaretin son derece yararlı geçtiğini belirterek, “Sayın Valimize mesleki sorunlarımızı aktarma fırsatı bulduğumuz bu ziyaretimiz son derece güzel çekti. Yoğun mesai arasında bizlere de zaman ayıran sayın Valimize halen yapımı devam eden Basın Merkezi konusunda da bilgilendirdim. Kendileri Isparta Basınının böylesi güzel bir merkeze kavuşacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek merkezimizin şimdiden hayırlı olmasını temenni etti. Sayın Valimize güzel sohbetleri ile bizlere zaman ayırdığı için ve nazik misafirperverliğinden dolayı  teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

dinarlı gara yağız

21 Kasım 2023 Salı 11:40

ceketi yeni mi aldın mustafa bey ?

Tr

20 Kasım 2023 Pazartesi 21:40

Madem söylediğiniz gibi Sayın Valimizin mesayisi bu kadar yoğun ceketinizimi göstermeye geldiniz. Hakikaten bomboş muhabbetler.

Tr32

20 Kasım 2023 Pazartesi 21:38

Madem söylediğiniz gibi Sayın Valimizin mesayisi bu kadar yoğun. Ceketinizimi göstermeye geldiniz. Bu kadar boş muhabbet.

aslı

20 Kasım 2023 Pazartesi 16:06

SANA KIRMIZI ÇOKKK YAKIŞIYOR

Sanemettin

20 Kasım 2023 Pazartesi 15:32

Fakirleri de ziyaret edin

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR