17 Nisan 2024 Çarşamba

Hep yanınızdayız, desteğimiz tam

Hep yanınızdayız, desteğimiz tam

Isparta

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, SGK İl Müdürü Hüseyin Karagöz ve kurum personelini ziyaret etti. Başkan Başdeğirmen’e yerel seçimlerde başarı dileklerini ileten kurum personeli, “Başkanım hep yanınızdayız, kazanacaksınız. Desteğimiz tam” dedi.

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, kamu kurumları ziyaretleri kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu. İlk olarak SGK İl Müdürü Hüseyin Karagöz’ü ziyaret eden Başkan Başdeğirmen, daha sonra kurum personellerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Genç Memur-Sen yöneticisi olduğunu söyleyen bir personel, ‘Bir Bilenle Bir Nesil Projesi’ne Başkan Başdeğirmen’in öncü olduğunu belirterek, “Allah razı olsun başkanım. Sayenizde 1074 çocuk okutuyoruz. İlk kritiği sizin IBKM salonumuzda yaptık. Sizlere çok teşekkür ediyoruz” derken Başkan Başdeğirmen, eğitimle ilgili tüm projelere destek verdiklerini ifade etti. Başdeğirmen, “Çocuklarımız ve gençlerimizle alakalı her projede varız. Yeter ki çocuklarımız güzel yetişsin” diye konuştu.

Bir personel de Yazısöğüt köyüne doğalgaz gelmesinde Başkan Başdeğirmen’in öncü olmasından dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Doğalgazımız geldi başkanım. Öncü olduğunuz için çok teşekkür ederiz” dedi. Başkan Başdeğirmen, “Türkiye’de ilk kez köylere doğalgaz sizin köylerinize verildi” şeklinde konuştu.

31 Mart yerel seçimlerinde Başkan Başdeğirmen’e başarılar dileyen personel, “Başkanım hep yanınızdayız, kazanacaksınız. Desteğimiz tam” ifadelerinde bulundu.

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen de personele ilgi ve alakaları için teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Aykırı Ses

01 Mart 2024 Cuma 09:12

SGK'da çalışanlar, 657'ye tabi devlet memuru değil mi? Nasıl oluyor da aleni bir siyasi partinin adayına destek açıklayabiliyor?

ASALET

01 Mart 2024 Cuma 08:25

LÜTFEN ARTIK ŞI SGK DAKİ EMEKLİSİ GELENLER EMEKLİ OLSUN YERLERİNE GENÇLER GELSİN YETMEDİ Mİ 30 - 35 YIL ÇALIŞTIĞINIZ YETERRRRRRR

Başkan Şükrü Başdeğirmen

29 Şubat 2024 Perşembe 19:08

Herkes yanındayız diyor da her gelen Başkan adayına seçim günü anlaşılacsk kimler kimin yanında Başkan Şükrü Başdeğirmen hakkı ödenmez

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR