26 Mayıs 2022 Perşembe

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Diş Hekimliği Camiasının Acı Günü

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Seyir halindeki kamyon alev alev yandı

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Isparta'da 19 Mayıs coşkusu

Minik Eray'ı kaybettik

Minik Eray'ı kaybettik

Hemşirelere gül takdim ettiler

Hemşirelere gül takdim ettiler

Isparta

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte Hemşireler Günü ve Hemşireler Haftası dolayısıyla, şehirde bulunan hastaneleri ziyaret etti.

12-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Hemşireler Haftası dolayısıyla SDÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Şehir Hastanesi, özel hastanelerile belediyeye bağlı Sağlık İşleri Müdürlüğünü ziyaret eden Başdeğirmen çifti, hemşirelerin gününü kutladı, gül takdim etti, sağlık çalışanlarının pandemi süreci başta olmak üzere insan sağlığı açısından bugüne kadar büyük özveri gösteren ve emek harcadıklarını belirttiler.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, hemşirelerin sağlık alanının vazgeçilmezi olduğunu dile getirerek, “Sağlık ordumuzda önemli bir yeri olan hemşirelerimiz, insan sağlığının korunması anlamında ödün vermeden, büyük bir özveri ile görevlerini icra ediyor” dedi.

2020 yılının başında ülkemizde de görülmeye başlanan ve bugünlere kadar devam eden koronavirüs salgını sürecinde sağlık çalışanlarının ve hemşirelerin büyük bir görev üstlendiğini aktaran Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “Allah pandemi gibi sorunları bir daha yaşatmasın. Bu süreçte en çok siz yoruldunuz, üzüldünüz. Pandemideki o yüzünüzdeki terler, uykusuz kaldığınız günler bizlerin hep gözümüzün önünde. O iki yıl sizler için gerçekten çok ağırdı. Bizler içinde ağırdı ancak sizler çok daha farklı bir ağırlığın içerisindeydiniz. Yüce Rabbim bizlere bir daha böyle kötü günleri göstermesin. Sağlıklı günler diliyoruz, sonraki Hemşireler Gününde daha güzel şeyler konuşarak kutlayalım.  Bu vesileyle gece gündüz demeden bizlerin sağlığı için çalışan sizlerin Hemşireler Gününü ve Hemşireler Haftasını kutluyorum” dedi.

Sağlık çalışanları da kendilerinin böyle bir günde hatırlanmasından dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, Başkan Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen’e teşekkür ettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Has ıspartalı

14 Mayıs 2022 Cumartesi 16:19

Belediyeye trilyonlarca kedi köpek maması aldırırsın belediye çalışanlarının maaşını düşürürsün yardımlarını kesersin barida spa dan cikmazsin gelmiş cakas atarsınız

Hasan

14 Mayıs 2022 Cumartesi 01:56

Yeni seçim döneminde BAŞKAN ADAYI ŞAdiye hanım olsun, daha aktif vallahi

Gonyanın tekeri

13 Mayıs 2022 Cuma 16:16

Garagaya da sadece otomatiğe bağlı mesaj atmıştır kesin

Anlayan anladı

13 Mayıs 2022 Cuma 14:20

Tüm sağlık çalışanlarının Hemşireler Günü kutlu olsun

MUSTAFAMUSAAKBAŞYLVC

13 Mayıs 2022 Cuma 12:53

YETKIYI FAZLA VERMEMEK LAZIM K9NTROL OLMAYAN YERDE HERSEY OLUR.......HERSEY VARDIR ve mesaide soslu medyayi k3sinlikle yasakla4dimmm

MUSTAFAMUSAAKBAŞYLVC

13 Mayıs 2022 Cuma 12:52

YETKIYI FAZLA VERMEMEK LAZIM K9NTROL OLMAYAN YERDE HERSEY OLUR.......HERSEY VARDIR

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR