17 Nisan 2024 Çarşamba

Günaydın sevgisi salona sığmadı

Günaydın sevgisi salona sığmadı

Isparta

Gülistan Mahallesi halk buluşmasında konuşan MHP Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, mevcut belediye yönetimini topa tuttu. Günaydın, “Gülistan’a 5 senede 1 tane çivi bile çakmadılar. Sabredin az kaldı” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı ve Belediye eski Başkanı Yusuf Ziya Günaydın seçim çalışmalarına bütün hızıyla devam ediyor. 
Gülistan Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Günaydın’a, MHP İl Başkanı Ahmet Önder Topçu, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Oğuzhan Pesen, Ülkü Ocakları Başkanı Alperen Anıl, partinin diğer yöneticileri, Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti.  
Yüzlerce vatandaşın katıldığı mitingde konuşan Yusuf Ziya Günaydın, mahalle sakinlerine 1 Nisan’ı işaret etti. Günaydın Gülistan Mahallesi’nde daha önce yaptıkları kentsel dönüşüm çalışmalarında hiç kimsenin mağdur edilmediğini hatırlatarak, “Göreve gelir gelmez kentsel dönüşüm çalışmalarımıza devam edeceğiz. Daha önce olduğu gibi hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Herkes hakkı olanı mutlaka alacak” dedi.
Gülistan Mahallesi’nin kendi dönemlerinden büyük hizmetler aldığını ifade eden Günaydın, belediye yönetimine sert eleştirilerde bulundu. 5 senede Gülistan Mahallesine 1 çivi çakılmadığını belirten Yusuf Ziya Günaydın her yerin pislik içinde olduğunun da ayrıca altını çizdi.  

** “ÇEŞMEDEN AKAN SUYU İÇEBİLİYOR MUSUNUZ?”

Musluklardan pis su aktığını ifade eden Günaydın: “Ispartamız hizmete susadı. Hem hizmete, hem de çeşmelerden akan suya hasret kaldı. Belediyecilik temiz hava ve çeşmelerden temiz su akıtmaktır. Bunu bile beceremediler. 1 Nisan günü Gülistan mahallemiz yarım kalan hizmetlerine tekrar kavuşacak.’ Dedi. Başkan Günaydın, kendi dönemlerinde Gülistan Mahallesine yaptıkları hizmetlerden de tek tek bahsetti.
Günaydın mahalle buluşması sonrası yaptığı değerlendirmede, “Adı Ispartamızın gülü ile müsemma Gülistan Mahallemizin güzide sakinleri ile buluştuk. Coşkusu salona sığmayan Gülistan Mahallesi sakinlerimize yeni bir kapalı pazar yeri, kentsel dönüşümde vatandaş odaklı çözümümüzü, toplu konut hamlemizi, emeklilerimize sağlayacağımız sosyal desteklerimizi paylaştık. Bizleri bağrına basan, tüm toplantımız boyunca heyecanı ve coşkusu devam eden sakinlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Devam kee

01 Mart 2024 Cuma 23:37

AHMET TURAL LA YOLA DEVAM KEEEEEE

Kenan

01 Mart 2024 Cuma 22:57

Kendi partisi vardı sadece üfürüp durmayın meclis üyeleri bile yoktu şişirmeyin 3.olur.....aziz kaybedecek

zühtü

01 Mart 2024 Cuma 22:55

şükrü başkana hayırlı olsun.

ABBAS

01 Mart 2024 Cuma 22:32

Sen ne yaptın ziya yarın oralar bi deprem olsa şapka gibi tepene geycen yaş yetmiş iş bitmiş ne konuştuğunu kendin de bilmiyorsun kendini rezil ettin

Joker

01 Mart 2024 Cuma 21:40

Sayın Günaydın acaba sizin döneminizde çeşmelerden akan su içiliyormuydu?

Hüseyin

01 Mart 2024 Cuma 17:15

Şu seçim bitseydi de kurtul sak sesten gürültüdenVallahi bıktık artık hepinizden. Hayatımız siyaset olmuş seçim olmuş oy olmuş partiye üye olmuş başka hiçbir şey yok memleket bitmiş haberimiz yok. Hiçbiri seçildimi ne halkın içine girer ler ne mahalle ne sokak gezme işi biter. Kendi adamlarını işe alırlar kendi adamlarına ihale verirler. Ispartalı yı kimse düşünmez. Nokta

vatandaş

01 Mart 2024 Cuma 17:07

sizin tamamlamadiginiz meydan AVM cunur otogar Kirazlıdere darı deresi vs birçok şeyi yaptı bence kazanan belli şimdiden iyi seyirler

Ispartalıyım

01 Mart 2024 Cuma 17:03

Çoğu partinin adamları ,vatandaşları saysan 100 ü geçmez ,salonun kapasitesi belli bu kadar yalan başlığa gerek yok ,milletin seçim umrunda değil

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR