13 Haziran 2024 Perşembe

Günaydın sevgisi salona sığmadı

Günaydın: Göreve geldiğimizde Işıkkent’e modern bir sosyal tesis yapacağız

Isparta

MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, Işıkkent Mahallesi sakinleri ile buluştu. 15 yıllık görev süreci boyunca Işıkkent Mahallesi’ne kazandırılan hizmetleri anlatan Başkan Adayı Günaydın, “Mahallemize bir de göreve geldiğimizde modern bir sosyal tesis yapacağız” dedi.

MHP Isparta Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Günaydın, Işıkkent Mahallesi sakinleri ile buluştu. Mahalle sakinleri Başkan Adayı Günaydın’a yoğun ilgi gösterdi.
Görev sürecinde Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi oluşturduğunu söyleyen Başkan Adayı Günaydın, mevcut belediye yönetimini eleştirdi, "Bizden sonra göreve gelen mevcut yönetim o kompleksi bakımsız bıraktı. Göreve gelince orayı da Ispartalıların hizmetine açacağız” dedi. 
Başkan Adayı Günaydın, 15 yıllık görev süreci boyunca Işıkkent Mahallesi’ne kazandırılan hizmetleri anlattı, “Mahallemize bir de göreve geldiğimizde modern bir sosyal tesis yapacağız” dedi.

** Başkan Adayı Günaydın: Isparta’yı hem 
ucuz hem de huzurlu bir kent yapacağız

Halk otobüsü seferlerinin yetersiz olduğuna ve halk otobüsü ücretlerinin vatandaşa fazla gelmesine de değinen Başkan Adayı Günaydın, “Hem otobüs seferlerimiz hem de hizmetlerimiz saat gibi çalışacak” dedi. 

 Ev sahibi olmayanlar için 5 Bin sosyal konutu hayata geçireceğiz
 
Başkan Adayı Günaydın, evi olmayan vatandaşlar için 5 bin sosyal konut yapacağını da söyledi.
Isparta’nın istihdamını artırmaya yönelikte projelerini açıklayan Başkan Adayı Günaydın, “Hem istihdama hem de ekonomiye katkı sağlamak için fabrikalar kuracağız” diye konuştu. Özel bireyler içinde Engelli Yaşam Merkezi projesini anlatan Başkan Adayı Günaydın, “Hem özel çocuklarımız hem de anneleri için gün içerisinde vakit geçirebilecekleri bir kampüs yapacağız” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mahalle sakini

01 Mart 2024 Cuma 09:19

ya eski başkanım konuşmalarınızı dinlerken uyuyacaktım. Keşke sevdiklerinizle evinizde inci tanelerini izleseydiniz. Ne gerek vardı mhp yi ve kendinizi bu kadar konu etmeye.

Ispartalı

01 Mart 2024 Cuma 07:51

Mevlana hayatta olsaydı SEN GELME derdi

Hüseyin

01 Mart 2024 Cuma 06:06

Doğru yarım bıraktığınız işkeri cadde ortadona koyduğunuz ucu be heykelleri. Hepsi su alıyor sıva dökülüyor otaparkları. Sırf belediye önündeki otoparkı yeniden tatilat yapıldı milyonlarca para gityi yaptığınız pazar yeti çöktü ve daha niceleri şükrü başkan düzeltmrkten adam bıktı.

Ramadan

01 Mart 2024 Cuma 03:47

Sayın başkan yaşlandın artık.Sana yakışan adaylıktan çekilip Ahmet Tural'ı desteklemek.

Sosyal Demokrat

29 Şubat 2024 Perşembe 20:41

Ziya bey sizin üretgenliğiniz Ispartanın ufkunu açmıştır. Bir dönem daha Ispartanın size ihtiyacı var.

DİĞER HABERLER

ÖNE ÇIKANLAR